BMW 316 veiksmīgi pārdots nepilnās 5 minūtēs un bez sludinājuma

Vēl pirms nedēļas baigi plānoju, ko un kā rakstīt ss.lv sludinājumā, lai pārdotu savu pirmo mašīnu ātrāk un labāk, un kādas bildes pievienot, lai nākamo mēnešu laikā pārdotu auto. Lasīju Arta Pupiņa auto pārdošanas ieteikumus, ka auto jānomazgā, jāiztīra. Kosmētiskie defekti jānoslēpj un tā tālāk.

Man bija citādāk: bez sludinājuma, netīra, ar saplēsu sēdekli un putnu atstātiem “baltajiem zīmējumiem”. Mana kā auto īpašnieka otra laimīgā diena bija šodien (pirmā esot diena, kad auto nopērkot, otra – pārdodot).

Vakar vakarā biju aizbraucis pie kaimiņa uz auto rezerves daļu placi, lai iztīrītu auto pirms fotografēšanas auto sludinājumam. Reizē ar mani atbrauca vēl viens klients, meklējot auto detaļas. Taujājis vai pie viena lietoto automašīnu rezerves daļu pārdevēji nepārdodot arī mašīnas. Sagaidot noraidošu atbildi, iejaucos, sakot, ka tiekot pārdot mašīna, kas man ir blakus.

Nopirka, pat neiedarbinot, neizbraucot, “nepaceļot” augšā. To izdarīja šodien ~3 minūšu laikā. Redzēja visu kā ir, un tieši tas esot paticis. Ja neskaita, ka CSDD nosēdējām gandrīz pusotru stundu, auto tika pārdots piecu minūšu laikā. Man pat nav uztaisīta atvadu bilde.

Tā vai citādi, man pirmais BMW tika pārdots un nodots jaunajam saimniekam, jau nomazgāts un iztīrīts. Lai pašam prieks un jaunajam īpašniekam arī. Jaunais īpašnieks ir priecīgs, ka ticis pie jauna spēkrata, es – par to ka no tāda vaļā. Veiksmīga sagadīšanās laikā un vietā.

Pēdējā BMW bilde no Latgales ceļojuma “mazā Gruzija” (autors deni2s). Izspūris laimīgais auto īpašnieks.

BMW 316 e36 Latgalē

vecais jautājums atkal aktuāls: kāds auto varētu būt nākamais? Kas to lai zina? Kāds 3. vai 5. sērijas BMW ar lielāku motoru, vai kaut kas amerikāniskāks… Estētiskie rādītāji un tehniskie parametri pa šiem gadiem ir noteikuši toni.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2014. gada 22. novembris

Ir 1. komentārs par BMW 316 veiksmīgi pārdots nepilnās 5 minūtēs un bez sludinājuma

Krist2ps

#43805

Atbildot uz tavu jautājumu, kādu auto izvēlēties – viennozīmīgi tādu, ar kuru būtu iespējams pārvietoties pa mūsu ceļiem. Un, te tas nebūs vis nekāds BMW… drīzāk tad jau palūkojies varbūt uz zviedru galu – mošk kādu Volvo vai arī kādu lietotu un labu Saab? Tie tādi ‘limuzīniski’ un labi auto speciāli priekš mūsu platuma grādiem kā reiz domāti, zinot Zviedrijas skarbo dabu un laika apstākļus. Tas, nu, tā, pirmais, kas prātā iešāvās :)

Izsakies arī Tu