333 veikparka atklāšanas pasākums. Daži foto.

Dažreiz kaut kas interesants notiek arī Upesleju apkārtnē. Tā lūk, vakar bijām ar Denisu (deni2s) aizbraukuši uz 333 veikparka atklāšanas pasākumu. Tagad pēc pasākuma apskatot bildes, nākas secināt, ka manas retās brīvdienas brēc pēc labākas fotokameras, jo ne ziepene, ne mobilais kvalitatīvas bildes neuztaisīja, kuras varētu ielikt internetā. Tikai dažas.

Veikparks 333 atklāšana 2011-06-18

Veikbords

WIKIPEDIA saka: Veikbords ir ūdens sporta veids, kas izpaužas kā braukšana ar speciālu veikbordingam paredzētu dēli, kam ir pieskrūvēti speciāli veikborda stiprinājumi, kuros iestiprina kājas, lai varētu noturēties stabili uz dēļa. Veikbordists turas pie roktura, kas piesiets laivai piemontētam “tornim”, kas ir vienkārša konstrukcija, kas ir domāta, lai roktura striķis atrastos pietiekami augstu. Braukšana notiek pa ūdens virsmu ar 20-35 km/h lielu ātrumu. Ātrums atkarīgs no tā cik braucējs ērti jūtas uz ūdens, ūdens virsmas (līdzena vai viļņaina) un dēļa izmēra.

Paskatoties, kā puiši un meitenes lēkā troses galā, rodas asociācijas cik reiz labi bija braukājot pa kalniem lejā.

333 veikparka atklāšana. Veikbordists lēcienā.

Pasākums bija pietiekami ilgs, lai pavadītu gandrīz visu dienu saulē un ūdens tuvumā. Varēja redzēt, ka pietiekami daudz cilvēku jau bija ar stāžu šādu pasākumu skatīšanā – pašiem savi krēsliņi vai paklājiņi, ko ielikt smiltīs ērtākai veikbordistu vērošanai ūdens tuvumā. Skatītājus no veikbordisu trikiem šķīra nepilni 10 metri.

333 veikparka skatītāji

Katrā ziņā labi pavadīts laiks ūdens tuvumā siltā un mākoņainā dienā.

[Papildināts 2011-07-09]

333 veikborda parka atklāšanas video


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2017. gada 6. decembris

 
 

Izsakies arī Tu