Alu cilvēks (Pirms izrādes)

Šodien uz “Alu cilvēku”. Kā jau Artūrs Mednis paziņoja iepriekš, esmu ieguvis divas biļetes uz izrādi “Alu cilvēks (defending the caveman)” piedaloties minikonkursā, kura laikā vajadzēja veikt parastu copy-paste darbību, proti, ielikt savā blogā promo videoklipu izrādei. Ko es arī izdarīju :)

Alu cilvēks. Biļetes un blogs

 

Tādējādi iekļūstot to 20 laimīgo kārtā, kam tika biļetes. Nevajadzēja nemaz 24 stundas, kurās bija plānot izdalīt biļetes. Ja nemaldos, visas tika sadalītas jau pirmajās pusstundā. Tūlīt operatīvi bija arī otrā kārta, jau ar 30 biļetēm.
Teiktu, ka ar šo “akciju” izrādei ir nodrošināta internetā pietiekami liela publicitāte (un referi Artūram), lai būtu maz cilvēku, kas to nebūs pamanījuši internetā.
Atpakaļ par iešanu uz izrādi… Jau pagājušajā gadā vēlējos aiziet, bet visādu apstākļu dēļ nesanāca, tad nu šogad biju apņēmies aiziet (ar vai bez brīvbiļetes), JO:

  1. Salīdzinoši sen neesmu bijis uz teātri. Ja nemaldos tad viena no pēdējām reizēm bija vēl kopā ar Vladu (sen, sen, sen…). Tas tikai nozīmēja, ka uz teātri prasījās (un ļoti).
  2. Sen jau bija laiks aiziet kaut kur… ar kādu kopā. Un teātris jau būtu tīri pieklājīgs pasākums (?pirmajam randiņam). :P Par šo gan man Elīna piedraudēja neņemt uz citu balli, bet anywayes vēlos kultūras ne izklaides!

Tātad… ir ar ko iet, ir kur iet un ir ko darīt, kas ir svarīgi :)
Pēc izrādes arī būs neliels ieraksts, varbūt par ar flickr foto.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2015. gada 14. janvāris

 
 
Nosaukums: PENTAX Image
Fotografēts ar PENTAX Optio E10
ISO: 100
diafragma : 2.8
fokusa attālums: 5.5
ekspozīcijas ilgums: 0.182861
uzņemšanas laiks: 2006-02-06 03:07:29

Izsakies arī Tu