Alu sieviete, projekts “artVlog” un atkal MYSTYLe art

Pateicoties Artūra Medņa rīkotajai akcijai, man ar draudzeni bija iespēja jauki pavadīt laiku ceturdienas vakarā. Sižetu un izrādi neatstāstīšu, pēc manām domām, krist2ps to jau ir labi aprakstījis. Īsa piebilde tikai, ka izrādes tiešām vērts skatīties sekojošā secībā: “Alu cilvēks” un tad “Alu sieviete“. Mums ar draudzeni patika.

Undīne. Randiņā pēc izrādes Alu cilveks

Nu jā… un šodien vēl “piespieduRūtu (2) uzrakstīt kaut ko radošās apvienības MYSTYLe art blogā, citādi es tur vienīgais rakstītājs parādos. Un izskatās, pēc pagājušās pusnedēļas jautājuma, ka tomēr ir interese par organizacijām un to darbību. Tad jau būs jāturpina informēt par iespējām.

Šobrīd, gatavojot kārtējo MYSTYLe art projektu, sāku meklēt cilvēkus, kas būtu ar mieru vairāk pastāstīt par “jauno mediju vidi” (šajā gadījumā internets un tā sniegtās iespējas informācijas izplatīšanā.). Akcents uz blogiem (.lv tādi mums taču ir?! :) ), podcast un jaunāko manu/e-art.lv/MYSTYLe art projektu “artVlog”. Pasaules preses brīvības dienā (3. maijs), radošā apvienība MYSTYLe art, jau trešo gadu rīkos šāda veida projektu. Par šo pasākumu no manis dzirdēsiet ne vienu reizi vien…

TĀTAD: Vai ir interesenti, kas vēlētos 3.maijā par šīm tēmām parunāt, izglītot un izglītoties. Sīkāku aprakstu nosūtīšu individuāli. Pieteikumiem: rolands [pie] e-art.lv. Šobrīd svarīgāk ir apzināt tos, kuri vēlētos iesaistīties. Termiņš nav noteikts, bet nu jāsaprot, ka līdz 3. maijam vēl daudz darba, tātad laicīgi.

Informācijai:

  • kontaktpersona: Rolands rolands [pie] e-art.lv (es :) )
  • iepriekšējo gadu rezultāti:  e-art.lv/press-freedom-day
  • Organizē: radošā apvienība MYSTYLe art (mystyleart.lv)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2011. gada 1. aprīlis

 
 

Izsakies arī Tu