Ar tējkarotēm pa upi. Kā tad bija pirmajā megarallijā…

Pagājušajā nedēļas nogalē kopā ar Undīni devos Pirmajā Leģendārajā MYSTYLe art megarallijā “Ar tējkarotēm pa upi ar laivām pa Mēmeles upi.

Gliemezis uz laivas

Bija jauki un patīkami nedaudz atpūsties no datoriem un darba, lai ļautos upes un ūdenspriekiem. Lai arī bija karsts, tomēr pirmās dienas sākumā gaišais aliņš NELIELOS daudzumos netika skādēts, zinot ka es alu nedzeru.

Lai arī Mēmele bija salīdzinoši dziļa laivošanai un drīzāk varētu to nosaukt šajā reizē par ezeru (jo maz bija straumju un krācīšu), tomēr jau sākumā gadījās neliela šķēršļu josla. (skat. zemāk esošo bildi).

Savvaļas govs
Savvaļas (?) govs

Un šī bija tikai viena govs. Mums tur tāds bija vesels ganāmpulks. Pārvarot šo “šķēršļu jostu”, pieairējos pie krasta lai kopā nu jau ar Undīni uzsāktu braucienu lejup pa straumi.

Dalībnieki Mēmelē

Vispār ja tā padomā, tad brauciens bija viens liels chillouts, jo īpaši pieairēties negribējās, tikai vietās, kur bija seklāks. Kā arī tad, lai galīgi neatpaliktu. Vispār jau mēs centāmies turēties visu laiku grupas sākumā, lai vairāk var iečilot. Ko arī itin bieži darījām. ;)

Vakara pusē uznāca lietus ar krusu, kas lika izkāpt krastā un drebināties. šeit arī beidzās viss prieks iedzert aliņu vai sidru. Pat vēlāk vakarā un nākamajā dienā neko vairāk par ūdeni nedzērām no alkoholiskiem dzērieniem. Vienkārši negribējās. Naktī bija nedaudz vēss, jo dažas drēbes tomēr bija mitras. Bet dieviem vienā teltī bija silts ;) Purmajā dienā tika pieveikti ~10-12km (ja kādu interesē).

Pirmā Megarallija laivas Mēmelē

No rīta uzcepām gaļu, ko visu iepriekšējo dienu bijām peldinājuši ar Undīni pa upi, lai turētos aukstumā, lai kopīgi ar citiem laiviniekiem to notiesātu. Otrajā dienā arī upe aiz Kurmenes bija nedaudz straujāka un tādēļ mūsu virzība uz priekšu ritēja raitāk. Ņemot vērā, ka mēs ar Undīni izlaidām kāpšanu krastā pusdienlaikā, kā to darīja citi, tad bijām diezgan lielu gabalu atrāvušies no citiem, nemaz neairējot. Baudījām sauli un ūdeni.

Ap 17:00 jau devāmies krastā, lai sagaidītu mūsu mājās vedējus. Ja kas tad biju tā pārguris, ka visu ceļu nogulēju.

Nobeigumā grupas foto, kur iztrūkst tikai viena komanda, kura ceļu pēc pirmās dienas neturpināja, un pašas fotogrāfes Sanitas P. (Visu šo foto autore).

Pirmā MYSTYLe art megarallija komandas.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2020. gada 28. novembris

 
 
Nosaukums: SONY DSC
Fotografēts ar DSLR-A100
ISO: 800
diafragma : 5.6
fokusa attālums: 70
ekspozīcijas ilgums: 0.0025
uzņemšanas laiks: 2008-06-07 18:31:15

Izsakies arī Tu