ARTVLOG programmā: tribine.lv un HC.LV [+video]

press freedom day 2008 Lai 3. maija pasākumu padarītu vēl vērtīgāku tās apmeklētājiem, “e-art.lv” kultūras projekta “artvlog” ietvaros piedāvā arī prezentācijas un diskusijas par preses brīvības tēmu. Kā pirmā prezentācija jau 15:00-16:15 LMA Studentu klubā būs sadarbībā ar HC.LV, ko vadīs Deniss par Interneta projektu izstrādes lietderīgumu. Jau no 16:30 – 17:00 Martai Krivadei no TRIBINE.LV būs prezentācija “Jaunie mediji – lai runātu, nav jāstrādā par žurnālistu“, kas ļoti labi savienos “artvlog” ar nākamo pasākuma daļu “Zinātnes kafejnīca” (“Freedom Cafe”).

Zinātnes kafejnīcā:

  • Skaidrīte Lasmane – Latvijas Universitātes profesore un LU Sociālo un politisko pētījumu institūta vadošā pētniece ;
  • Inga Šteimane – laikraksta „Kultūras Forums” galvenā redaktore
  • Ilva Skulte – laikraksta „Kultūras Forums” žurnāliste ;
  • Marta Krivade – interneta portāla TRIBINE.LV projekta vadītāja

Jau trešo gadu mūs atbalsta LMA Studentu klubs. Šīgada atbalstītāji: RD Kūltūras pārvalde, HC.LV, Tribine.lv un “artvlog” sadaļu arī nee.lv.

3. Maiju par Pasaules preses brīvības dienu 1993. gadā pasludināja ANO ar mērķi uzsvērt mediju brīvību kā demokrātijas un cilvēktiesību pamatvērtību. Jau trešo gadu starptautiskā organizācija “Loesje International” par godu šai dienai rīko akciju Book in 1 day“, kuras laikā rosina savus atbalstītājus vairāk nekā 20 pasaules valstīs, aktualizēt mediju un izpausmes brīvību, 3. maijā organizējot dažādas aktivitātes un radošās darbnīcas. Arī šogad iegūtie rezultāti tiek apkopoti grāmatā, kura tiek tālāk izplatīta visās projekta dalībvalstīs.Ieeja uz diskusijām un prezentācijām ir bezmaksas.
Norises vieta: LMA Studentu kluba akmens zāle, Raiņa blv. 23.
Laiks: 2008. gada 3. maijs 15:00 – 17:00

Info: mystyleart.lv, artvlog ;


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2017. gada 13. februāris

 
 

Izsakies arī Tu