Atpakaļ uz Dāniju. Vejlē studēšu inovācijas un uzņēmējdarbību.

Saistītie raksti


Liekas vēl pagājušā nedēļā Dānijā pabeidzu mārketinga studijas Odenses Lillebaelt akadēmijā. Īsi pirms Jāņiem tika arī iegūts apliecinājums, ka tagad arī uz papīra no mārketinga lietām kaut ko zinu un saprotu. Pēc apmēram divām nedēļām bija iestājusies nostaļģija pēc izglītošanās un nelika mierā fakts, ka iegūtais grāds gluži nav pilns bakalaurs, spontāni tika pieņemt lēmums pieteikties papildus studijām, lai nākamā gada beigās jau būtu profesionālais bakalaurs mārketingā, inovācijās un uzņēmējdarbībā.

Uzņēmējdarbības un inovāciju studijas Vejlē (Dānija)

Lillebaelt students Vejlē. Dānija.

Pārlecot daudziem notikumiem pāri… Jau nedēļu esmu Dānijā. Šoreiz Odenses pilsētu nomainījis uz Vejli, tomēr mācību iestāde ir viena un tā pati – Lillebaelt Academy. Vejle man nav sveša. Esmu te jau bijis iepriekš un ir iemesls te braukt biežāk.

Pirmais projekts. Video.

Ir jau pirmās nedēļas projekts, kura ietvaros jāveido video. Atšķirībā no citām reizēm, izvēlējāmies, ka jāuztaisa ļoti vienkāršs video pirmajiem, nedomājot tik daudz par kvalitāti (pamanīsiet drukas kļūdas :) ), cik par lai ir pareizā laikā un vietā. Jo visiem projekta video ir kopīgs mērķis (kuru šobrīd nevēlos atklāt).

— VIDEO (pagaidām) “dzēsts”. Tas izpildīja savu uzdevumu —

Neteikšu, ka iebildu, bet šoreiz biju tas filmētājs un kopā video lipinātājs. Kas no tā beigās iznāks, gan jau redzēsim vēlāk. Mēs arī esam vienīgie, kuri jau bija ieguvuši sponsoru par vēl neeskistējošam video ;)

Plašāk par studijām Vejlē uzrakstīšu vēlāk.


Fotografēts ar NIKON D5200
ISO: 500
diafragma : 4
fokusa attālums: 26
ekspozīcijas ilgums: 0.076923076923077
uzņemšanas laiks: 2016-08-31 15:59:41

Izsakies arī Tu