Atpūta no interneta lietām. Izbaudu vasaru!

Lai arī dienas pēdējā laikā nav tās siltākās, tas tomēr neliedz izbaudīt brīvību no darba. Ja ļoti nepieciešams, var arī ieplānot brīvu laiku, lai izpalīdzētu vecākiem un vienlaikus iepriecinātu brāli – lietderīgais ar patīkamo. Arī klienti ir aizņemti ar gatavošanos Jāņiem.

Otra patīkamā lieta: ir iespēja savu mazkustīgo ikdienu pārvērst par nedaudz dinamiskāku. Atkal var no rītiem agri celties, lai dotos uz Rīgas pusi un vakaros noguris doties mājās, veicot pastaigas pa Rīgas mikrorajoniem.

Eizenšteina iela, Mežciems. Rīga

Darba optimizācija

Vispār pat savā “atvaļinājumā” neatpūtos, kā iepriekšējā nedēļā. Bija laiks palasīt arī žurnālus, grāmatas. Un tikai laiku pa laikam atbildot uz klientu e-pastiem, piesēdos pie datora. Šis bija arī lielisks laiks, lai ne tikai baudītu sauli un vēju, bet arī padomātu par “iestrēgšanu” darbos, manā gadījuma tas ir internets un dators, citiem biroja dzīve. Tādā nemitīgā steigā skrienot, nav pat laika apstāties un pārdomāt – vai tas ko es tagad daru ir TIK nepieciešams. Un runa nav par slinkošanu, bet vienkārša pienākumu, uzdevumu un mērķu pārskatīšana – darba optimizācija.

Un pēc Jāņiem jau varēs ķerties pie darbiem ar jaunu sparu.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2012. gada 11. decembris

 
 
Fotografēts ar DSC-W150
ISO: 100
diafragma : 8
fokusa attālums: 5
ekspozīcijas ilgums: 0.005
uzņemšanas laiks: 2010-06-18 09:36:48

Izsakies arī Tu