Atskats: Across The Universe – Mūzikls

Šodien Vakar kopā ar draudzeni steidzām izmantot ielūgumus un kādu no “Forum Cinemas” filmām. Pirms tam gan nedaudz iemetām aci programmā un beigās nonākot pie kasēm, izvēlējāmies “Across The Universe” (imdb.com).

Across the Universe. Movie/Filma

Es gan nebiju pat paskatījies par ko filma būs, tādēļ pēc pirmās minūtes bija neliels “WTF?”. Likās, ka filma būs garlaicīga un galīgi garām…

Tomēr jau pēc piektās minūtes sapratu, ka ir vērts negulēt :D Man mūzikli īpaši nekad nebija patikuši, bet šī filma bija manas uzmanības vērta.

Mīlas stāsts starp britu puisi un amerikāņu meiteni aizsākas 60.tajos gados, laikā, kad visu pasauli pāršalc protesti pret karadarbību. Filmas darbība no Liverpūles kuģu būvētavas pārmetas uz Detroitas nemierīgajām ielām un Vjetnamas kara laukiem. Bītlu mūzika, hipiju bohēma, abu jauniešu šķiršanās un centieni atrast atpakaļceļu vienam pie otra, pat ja būtu jāšķērso visa pasaule.
Lomās: Evan Rachel Wood, Jim Sturges, Bono, Salma Hayek, Joe Cocker, Max Carrigam
Režija: Julie Taymor
(teksts: forumcinemas.lv)

Filmā ir daudz populāri (?) un zināmi skaņdarbi, kuri ļoti veiksmīgi tiek fonā vizualizēti. Tiem, kam patīk “The Beatles“, noteikti vajadzēt paskatīties. Runājot par mūziku radās jautājums, vai galvenais aktieris pats tik forši dzied vai arī kāds ir viņa tekstu iedziedājis. Interesanti bija vērot Joe Cocker tēlojumu bezpajumtnieka tēlā, jo likās tik piemērots. Tāpat arī Bono (U2) savā rakstnieka tēlā likās diezgan OK, lai gan draudzenei ļoti patika.

Vērtējums: 4 no 5; (jeb) Vērts tērēt naudu par šīs filmas noskatīšanos!

PS iepatikās tomēr kino, laikam vajadzētu biežāk iet un iemācīties arī recenzijas rakstīt…?!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 1. marts

 
 

Izsakies arī Tu