Atskats un 2010. gadu

Kā katru gadu, cenšos atskatīties uz visinteresantākajiem notikumiem iepriekšējā gadā. Uzreiz gan jāpiebilst, ka šogad esmu daudz-daudz mazāk rakstījis, jo vairāk esmu laiku veltījis darbam. Arī šajā gadā ēdieni, ceļojumi, internets un darbs.

Šis raksts ir ar daudz saitēm uz iepriekšējiem rakstiem un manām mājas lapām …

Ēdieni un to gatavošana

Indiešu ēdieni. Gatavs Murgh makhani/Butter chicken

Gads iesākās indiešu notīs, kad biju aizrāvies ar indiešu ēdienu pagatavošanu kopā ar draudzeni. Ēdienus arī 2010. gada ietvaros vēl gatavojām un papildinājām ar ķīniešu un japāņu virtuvēm, ko bija pamanījuši arī draugi, ierodoties ciemos, dāvināja austrumu ēdienu pavārgrāmatas (paldies Lindai). Par ēdieniem šajā gadā tā arī vairāk nerakstīju, bet dažas fotogrāfijas ir saglabātas, ja taps vēl kāds recepšu raksts.

NVO un jaunieši

Strādājot kopā ar Study Start un topošajiem studentiem, atkal kļuva lielāka interese par nevalstiskajām organizācijām. Un jau janvārī piedalījos #GOVcampLv, kur centāmies uzlabot valsti. Šajā sakarā arī tapa pamatideja atgriezties NVO vidē ar jaunu kultūras organizāciju e-art.lv paspārnē, ņemot vērā iepriekšējo pozitīvo un negatīvo pieredzi ar manis pirmo izveidoto biedrību “radošā apvienība MYSTYLe art“. Vēl tikai pēdējās konsultācijas ar Valsts darba inspekciju un tad, cerams, tuvākajos mēnešos būs pirmie soļi.

Ja kāds vēlas piedalīties un iesaistīties jaunā kultūras un mediju organizācijā, vairāk informācija būs atrodama te: e-art.lv/organizacija.

Socializēšanās turpinājās arī internetā.

Internets un darbs

Digital 2010 - Digitālās iedvesmas seminārs (salikts foto)

Martā iesaistījos arī BuddyPress tulkošanas un administrēšanas darbos, kas gan kādu laiku bremzējās dēļ daudzajām kļūdām pašā BuddyPress, toties šobrīd veicu pēdējos darbus, lai izveidotu pirmo BuddyPress lapu Latvijā. Marts laikam bija vēl viens no tiem mēnešiem, kad nostiprināju savu pārliecību, ka vēl nākamos gadus varu palikt kā pašnodarbinātais, lai veidotu interneta mājas lapas, kā rezultātā sāku uzņemties lielākus projektus un lielāku atbildību par rezultātiem. Mana darbība interneta satura veidošanā netika nepamanīta un tiku arī uzaicināts ar TELE2 atbalstu, piedalīties Digital 2010 – Digitālās iedvesmas seminārā Rīgā.Vairāk darba, nozīmēja arī iespēju paceļot pa Eiropu.

Ceļojumi pa Eiropu

Sunset in Olesnica (view from hotel PERLA balcony)

2010. gadā bija daži ceļojumi, turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas: Prāga, Drēzdene, Berlīne, Karlšteina,… par ko joprojām nav neviena īsta apraksta, tāpat kā no 2009. gada ceļojumiem. Šim nolūkam turpmāk būs atsevišķa sadaļa mājas lapā: ceļojumi. Saistībā ar ceļojumiem bija arī dažas nepatīkamas epizodes ar airBaltic, tomēr vispārīgi – ir OK, jo turpinu ceļot ar airBaltic (tikai nedaudz piesardzīgāk pasūtam biļetes :)).

Velosipedi pie Mazas juglas upes

Tāpat pie ceļojumiem varētu pieskaitīt velovasaru, kad cenšamies kopā ar draudzeni apbraukāt tuvējo Upesleju apkārtni vai aizbraukt kaut kur tālāk, piemēram, Jūrmalu. Ne vien laba izklaide, bet arī veicina veselīgu dzīvesveidu. Viens no interesantākajiem “ceļojumiem” bija došanās kopā ar Denisu (deni2s) uz blakus esošo Cekules bijušo munīciju noliktavu un tās armijas bāzes apstaigāšnu.

darbs, darbs, darbs…

Gada nogalē visvairāk laika tika veltīts tieši mājas lapu izstrādes darbam un MediaBox.lv. Un pēc klientu un Denisa iedrošinājumiem arī paplašināt darbību, ko šobrīd arī daru…

Ja ir vēlme sadarboties vai piebiedroties, droši var dot ziņu uz MediaBox.lv e-pastiem.

Par darbiem 2011

Mamma, kura pirms kāda laika ir sākusi lasīt manu blogu, lai uzzinātu kā klājas dēlam, teica, ka es pārāk daudz rakstot par saviem nākotnes nodomiem un ka cilvēkiem tik daudz informācijas nav jāzina. Šajā jautājumā es viņai tikai daļēji piekrītu. Bet mamma ir jāklausa! :) Tādēļ pateikšu tikai to, ka šogad neesmu ieplānojis ceļojumus, izņemot vienu – lai kļūtu par krusttēvu.

P.S. bonuss: šovasar saderinājos Prāgā, ja nu kāds vēl to nezina :)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2014. gada 2. jūnijs

 
 

Izsakies arī Tu