Atskats uz 2007 (otrā daļa) [2/3]

Iepriekšējā daļā bija par 2007. gada sākumu līdz aprīļa beigām… Tad nu tagad otrā daļa no trijām.
Šoreiz: Notikumi Igaunijā, projekti un atbalstītie projektu kā arī vasaras notikumi (festivāli)…

Estonia flagNu jā… aprīļa beigas līdz pat maijam izteicu arī savas domas par Igaunijā notikušajiem grautiņiem. Tobrīd bija interesanti vērot preses reakciju un sevišķi notikumu atspoguļojumu Krievijas plašsaziņas līdzekļos. Pirmās ziņas es uzzināju no Igainijā dzīvojošas paziņas, kura bija uzrakstījusi ierakstu “draugu” dienasgrāmatā. Bildes jau Googlē varēja ātri sameklēt. Jā, viens no retajiem politiska rakstura ierakstiem.
Projekts “Believe or analyze. Mass media around us2007 (radošā apvienība MYSTYLe art, Loesje International)
Uzreiz pēc ģeorallija notika tradicionālais MYSTYLe art pasākums, kurš bija veltīts Pasaules Preses brīvības dienai (03. maijs). Pagājušajā gadā (2007), tas tika rīkots caur Eiropas programmu “Jaunatne”. Projekta laikā tapa vairākas īsfilmas, no kurām, kā izrādās, viena, Mārtiņa Rudzīša veidotā “MASS MEDIA- believe or analyze” ar ielu intervijām piedalījās jauniešu konkursa programmā “Zaļā Anna2ANNU filmu festivāla ietvaros. (Video saite)

Man personīgi, no projekta laikā tapušajām īsfilmās vislabāk patika Agneses veidotā “Believe on analyze” (iekš Jūtūba) [youtube:http://www.youtube.com/watch?v=4OfkrnpY3c8]

Maijā sāku strādāt arī bēdīgi slavenajā SIA “Partizāns“, kam negadās… Toties ieguvu vērtīgu pieredzi. :)

Rolands. Be2gether festival Lithuania August 2007Jūnijā pa īstam aktīvi sākas darboties (nu jau vairs ne tikai ar papīriem un projektu aprakstiem) projekts “2015.lv”, ar kuru braukājām pa gandrīz visiem Latvijas festivāliem. Šeit jāsaka LIELS PALDIES festivālu organizatoriem! Šajā laikā arī ir vismazāk ierakstu blogā, jo fiziski nebija laika, lai to darītu, attiecīgi jūnijā tikai 2 ieraksti, bet jūlijā neviens (vismaz šajā blogā). Vairāk par projektu var izlasīt mājas lapā ar tādu pašu nosaukumu – 2015.lv. Projekta beigās tika uzrakstīta grāmata par notikumiem ne tikai Latvijas festivālos, bet arī par līdzīgām kampaņām Vācijā, Moldovā un Kazahstānā, … Grāmatas prezentācija notika jau MYSTYLe art iemīļotajā LMA Studentu klubā. Lieta, kas mani ļoti nepatika jūnijā bija anti praidistu akcijas (sorry Tom :) ) Vispār čatā ar Tomu jau pazibēja saruna par to, ka mums būs laikam DIEZGAN atšķirīgi viedokļi par Praida gājienu :) un visām ar to saistītajām lietām.

be2gether festival Augustā atļāvos piešķirt sev brīvdienas no Latvijas festivāliem uz aizbraucu uz Lietuvu. Uz festivālu :D “Be2gether“. Par maniem 2007. gada vasaras festivāliem var palasīt te. Ne visiem, bet tomēr. To ko paspēju sarakstīt, jo internets jau tā bija pilns ar atsauksmēm un fotogrāfijām.

Īstenībā šo daļu atskatam varētu aprakstīt gari un plaši, sevišķi par vasaras festivāliem… Bet domāju, ka lielākajai daļai tāpat ir skaidrs, ka BIJA ĻOTI FORŠI.
Nākamajā noslēdzošajā par laiku no septembra līdz decembra beigām un Jauno 2008. gadu.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2012. gada 14. februāris

 
 

Jau 2 atsauksmes par Atskats uz 2007 (otrā daļa) [2/3]

!!!

#1165

ha ha
šitā daļa Tev galīgi nerullē 1x :D
paskaties kādu popularitāti gūst raksts ar manu foto :P

`rolandinsh`

#1166

:) salaboju…
1x ir tikai tāpēc, ka šis ir vecs raksts un nav pirmajā lapā… :P

Izsakies arī Tu