Atskats uz 2007 (pirmā daļa)

Šis ir vairāk man pašam un tiem, kam liekas, ka es par daudz ceļoju.

Ja tā atskatās uz 2007, tad tas ir pagājis diezgan raibi. Šķiršanās, tikšanās, aiziešana no darba (2x), iekārtošanās jaunā darbā, domeina (rolandinsh.lv) iegāde, tradicionālie pasākumi un vasaras festivāli un gada nogalē 180° izmainīt attieksmi (radās G·A vārdiņš) pret lietām un notikumiem… utt.
Jāņem vērā, ka līdz oktobra beigām tā “pa īstam” nebiju pievērsies domu pierakstiem bloga veidā, līdz ar to mazāk atsauces uz iepriekšējiem rakstiem.

Berlin - 2015.lv

janvāris-aprīlis (2007)

Jauki pavadīts Vecais 2006. gads, kopā ar tā brīža draudzeni (?!). Nekad nebiju sagaidījis Jauno gadu  uz Vecrīgas jumta. Liels paldies par to “Vandālim“. Tas notika atbilstoši Jauno gada sagaidīšanai – “tērpos”. Es biju zaķis  un man blakus bija medmāsiņa. Bija jauki.

No janvāra vidus nolokalizējos no .be uz .lv domeinu, vieglākai komunikācijai ar paziņām un draugiem, vienlaicīgi uzturot arī projekta “e-art.lv” lapu. Šobrīd rolandinsh.lv tiek arī izmatots tikai kā kontaktu lapa, jo visa “radošā“, “profesionālā” ala  “darba” lietas pārnestas uz projekta lapu. Ja jau par domeiniem, tad par visiem šī gada. Nākamais domeins bija “radošās apvienības MYSTYLe art” (MART) projektam “2015.lv” par ANO Tūkstošgades attīstības mērķiem. Jap! Vēl viens brīvprātīgais darbs. Par to vēlāk :) Un gada beigās arī pašai organizācijai MYSTYLe art nopirkām domeinu – mystyleart.lv, lapa kurai šobrīd ieildzis izstrādes process.

Martā jau iepriekšminētā projekta “2015.lv ietvaros kopā ar MYSTYLe art devos uz Berlīni, lai attiecīgi izglītotos un izglītotu viens otru par kampaņu veidošanu un vadīšanu. Man šis bija jau otrais projekts par ANO Tūkstošgades attīstības mērķiem (TAM), pirms tam biju piedalījies projektā-kampaņā Eurizons 2006. MYSTYLe art bija uzticēta radošā un informācijas vadības daļas – foto un komunikāciju – sabiedrisko attiecību (PR) darbnīcas. Pēc šī brauciena, Berlīne ir viennozīmīgi vieta, kur vēlētos atgriezties, līdzīgi kā Atēnas Grieķijā. Pēc pavadītajām dienām Berlīnē atgriezāmies Latvijā ar jaunām idejām, lai sāktu gatavoties savai kampaņai-projektam “2015.lv”. Šis projekts turpināsies līdz 2015. gadam.

Un aprīļa beigās piedalījos ģeogrāfu (pavasara) ģeorallijā Tirza 2007. Tiem, kas zina, sapratīs kas tas ir, kas nē – jāpārbauda :)

… turpinājums sekos…


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 2. janvāris

 
 

Izsakies arī Tu