Atskats uz 2011. gadu

Kā katru gadu, arī šogad būs neliels atskats uz man nozīmīgākiem notikumiem. Lielākā daļa no notikumiem vairs nav piefiksēti blogā, jo vienkārši nav tik daudz laika, lai rakstīt savam priekam. Lai arī tagad visi raksti ir atrodami bloga rakstu arhīvā, ir lietas, kas nav aprakstītas un ir vērts pieminēt.

Automašīna un autovadītāja tiesības

2010. gada nogalē, biju beidzot nolēmis, ka tas ir jāizdara, jāiegūst autovadītāja tiesības. Autovadītāja tiesības ieguvu 2011. gada 28. martā. Yipii! Tieši biju domājis, ka līdz 1. aprīlim tam ir jānotiek.

BMW Z3 Positivus 2011 festivāla laikā
BMW Z3 Positivus 2011 festivāla laikā

Nākamais solis bija jau pirmās automašīnas izvēle. Lai arī kopš tiesību iegūšanas bija vēlme pirkt vienu automašīnas marku, tomēr beigās tapa skaidrs – būs BMW. Sludinājums bija tik uzkrītošs un aprakstītā automašīnas kvalitāte stipri bija augstāka par tās cenu, ka no sākuma likās, ka tas nav reāli un ir kāds āķis. Pāc dažām stundām jau sēdēju automašīnās, kas veda uz Jelgavu, lai iegādātos savu pirmo automašīnu – BMW 316 (saukts arī par “ķirsīti”). Līdz ar to tagad uz ielām par vienu bebistu vairāk. Mašīna vēl nav labota, kopš pirkuma, tikai apkope – eļļas nomaiņa, škidrumi, utt , kas ir normāli. Labs pirkums!

Vasara 2011

Vasaras karstās dienas tika pārsvarā pavadītas vietējā Upesleju ciemata apkārtnē, braucot ar velosipēdiem uz Siguldu, meklējot geocache slēpņus, peldoties mazajā Juglā vai aizbraucot uz tuvējo 333 trasi paskatīties kā gonko un veiko. Un daudz strādājot!

Positivus 2011

Positivus 2011 festivāla aproce
Positivus 2011 festivāla aproce

Īpašu vietu šovasar ieņēma tieši Posivus festivāla apmeklējums. Kas man šķita daudz labāks, par senāk apmeklēto b2gether festivālu. Aizbraucām lepni, bez dzerstīšanās, tikai atpūta!

Gada nogale

Gada nogale sākās ne visai patīkami, tomēr bija ražīgs tieši darbā, jo biju izdomājis atdzīvināt dažas senākas mājas lapas un atkal rakstīt angliski rolandinsh.com, pieaicinot arī viesautorus. šāda atkal darbošanās nepalika nepamanīta arī no citu puses, vēl vairāk kad Google bija mainījusi savu meklētāja algoritmu (Panda) un pēkšņi mans oriģinālais saturs arī citiem likās daudz pievilcīgāks, lai to papildinātu.

Īsumā apmēram tā! Un kā pagāja 2011. Tev?

PS. Jo vecāks kļūsi, jo ātrāk laiks skrien…


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2018. gada 8. maijs

 
 

Izsakies arī Tu