Atskats uz Madaras pasākumu + bloga izmaiņas

Kopā ar draudzeni 14. februārī tomēr aizgājām uz pasākumu, kuru Madara (aka Melnā Mamba) bija sarīkojusi. Kā jau atzinos šur tur komentāros, tad domāju (baidījos), ka pasākums izvērtīsies tāds nūģisks (lasi IT geek meeting). Par prieku man tas tā nebija. Ja tas būtu tāds izvērties, visticamāk pēc pirmā kokčika dotos tālāk :)
14. feb No Valentine (2008) [foto: Madara?] (saite uz foto)
Jebkurā gadījumā priecē, ka arī draudzene nejutās garlaikota, jo bija neizmantotā iespēja “zvans draugam” (šajā gadījumā draudzenei, kura tad tika arī izmantota.

Protams šāds pasākums deva iespēju iepazīt tuvāk, precīzāk būtu teikt, ka reālajā dzīvē (IRL) dažus personāžus ar ko ikdienā sačatojam: Melnā Mamba, Māris, Krist2ps, Zandis, kaut kur fonā bija arī koko, iivs, salavecis mcenroy, Cone un citi ar ko tā arī nesanāca iepazīties, bet anyway… vismaz radās iespaids par šo “komūnu”. Ko par viņiem domāju un kā viss izvērtās, kad atklājās kas ir kas, jau uzrakstīju tajā pašā (skype) čatā… Īsumā: domas mainījās uz labo pusi :)

Par rolandinsh.lv/blog izmaiņām

No pirmdienas katrai sadaļai būs sava feedburner RSS barotne, jo doma ar laiku dažas pārcelt uz “e-art.lv” un to apakšprojektiem. Nu jā, tapa arī nelieli banerīši blogam: horizontālais un vertikālais. Par šīm visām izmaiņām tad būs arī pirmdien vai nākamās nedēļas sākumā. Īsumā: saistīts ar lasītāju diferencēšanu. Un ja saņemšos (lasi: būs laiks), tad būs arī jauns bloga ietērps.

Sākās viss nevainīgi skype čatā ar piedāvājumu satikties. Šis ir rezultāts.

[papildinājumi]

  1. Aizmirsu piebilsts, ka foto no Madaras ;)
  2. Pievienoju vēl divas bildes no Madaras bloga


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 16. februāris

 
 

Jau 2 atsauksmes par Atskats uz Madaras pasākumu + bloga izmaiņas

Zandis

#1206

A nē, tas bija mcenroy no http://imatchbox.lv/ , nevis salavecis. :)

`rolandinsh`

#1207

Nu OK… es jau nezināju. Izlabošu :)

Izsakies arī Tu