Attiecības kā web 2.0

Man te tā sanāca salīdzināt, ka divu cilvēku romantiskās vai ne-romantiskās attiecības varētu salīdzināt ar slaveno terminu “2.0” (web, design, etc). Ņemot vērā, ka web 2.0 doma ir divpusēja komunikācija un abpusēja iesaistīšanās. Par pamatu varētu paņemt blogu.

heartbreak by yesitsdrew5310

Tātad: Ja kas, izvairos no vārda “mīlestība” “attiecību” vietā, bet ja kādam tā vieglāk saprast, lūgtum.

Pieņemot,ka blogs = attiecības, bet blogot(?)/rakstīt blogu = attiecību veidošana, tad no tā izriet, ka (pēc random principa sakārtots)

 1. Tu raksti, lai uzturētu blogu = tu veido attiecības, lai tās uzturētu.
 2. sāc rakstīt par visu = mulsinoši pirmie randiņi/satikšanās, vēliet tik daudz, bet nezini ar ko sākt un kā tuvoties
 3. Blogā meklē tēmu = uzzini/meklē kopējās intereses, jautājumi-atbildes [ja nav zināms iepriekš]
 4. No sākuma raksti daudz un ir jau sagatavoti raksti uz priekšu vai idejas par ko rakstīt = iepazīstoties, tu satiecies biežāk un ir vēlme arī turpmāk satikties tikpat bieži, kā arī plāno/domā “kā būtu, ja būtu”
 5. Izvirzās dažas vadošās tēmas, intereses par ko rakstīt = attiecību nostabilizēšanās, mazāk mulsuma
 6. komentāri = (piemēram, kā) skūpsti, bučas
 7. Sākotnēji neliels komentāru skaits, pie atsevišķiem rakstiem = bikli skūpsti un mazas bučiņas, piemēram, uz vaiga (vai ne tikai), komplimenti
 8. Ar laiku komentāru skaits palielinās un izveidojas pat diskusijas = bučiņas pāraug skūpstos un dažreiz gadās aizrauties (kam negadās :P ) [nostabilizēšanās]
 9. Laikam ejot tālāk, katrs raksts ir ar noteiktu komentāru skaitu = veidojas un nostiprinās attiecības, ikdienišķas satikšanās-saskūpstīšanās-samīļošanās (so sweet)
 10. barotnes (feeds) = attiecību izrādīšana sabiedriski, piemēram, skūpstīšanās uz ielas
 11. jo vairāk rss/atom lasītāju, jo lielāka apmeklētība (? vai tā ir, hvz) = cik cilvēki vēro Jūs, seko līdzi Jūsu gaitām, kā Jums klājas, piemēram, draugi vai vecāki
 12. korporatīvais/multi blogs = ?grupņiks :D [ir labāki ieteikumi?]
 13. viesautors = draugs, kas palīdz, piemēram, kāda īpaša pasākuma uzrīkošanā. VERSIJA #2 bija mīļākais, bet nevarēju piemeklēt piemērotāku lomas aprakstu :)
 14. reboot = attiecību atjaunošana vai “refresh” variants vienmuļām; Seksā jaunu pozu izmēģināšana :D

who could that possibly be by ILAGA

Neesmu “īsts” bloggeris nav ne jausmas ar ko salīdzināt seksu, bet tas noteikti ir un regulārs :)

Ar laiku sarakstu papildināšu… kā redzat te nav vēl pieminēta šķiršanās un naids (no mīlestības līdz naidam taču 1 solis :) )

Jebkuru punktu varētu pārskatīt un sarakstu noteikti turpināšu, maybe ir ieteikumi, ar ko vēl varētu salīdzināt [vēlos bučiņas :) ]

Ir arī one night stand, kas varētu būt blogi, kas veidoti, lai īsā laikā k-ko iegūtu.

Par prostitūciju varētu teikt, ka tie ir blogi ar domu nopelnīt LIELO $. Te gan nevēlos teikt, ka pelnīšana ar blogu ir prostitūcija, bet gan ja ar to var nopelnīt NEPĀRDODOT SAVUS ideālus/domu, kas sākotnēji bija bloga pamatā… saputrojos. Ja spēj pārdot attiecībās kā kaut ko skaistu ir OK, bet ja tādēļ publiski jānodarbojas ar izvirtībām (blogojot, piemēram, spamošana), tad nu sorry!

foto: ilaga


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2015. gada 25. augusts

 
 

Izsakies arī Tu