Atvaļinājums Grieķijā. Gatavošanās.

Nākamās nedēļas sākumā, uzreiz pēc Valsts brīvdienām, kopā ar Undīni un viņas mammu dosimies atvaļinājumā uz Grieķiju, lai izbaudītu gadu iepriekš jau ieplānotu atvaļinājumu. Man tā būs atgriešanās Grieķijā un jo īpaši Atēnās.

Gatavojoties braucienam, radās vēlme pārlasīt iepriekšējā ceļojuma pierakstus, kad Grieķijā pavadīju sešus mēnešus  (2005.09-2006.03), darbojoties Eiropas brīvprātīgajā darbā. Diemžēl vai drīzāk par laimi šādus pierakstus neatradu, jo izbaudīju Grieķiju un jo sevišķi savas brīvdienas Atēnās.

Viena bilde, kurā redzama kompānija, kas vairāk vai mazāk turējās kopā, lai arī katrs dzīvoja savā Grieķijas pusē.

Hydra island, Greece 2005

Pēc brauciena centos saskaitīt, cik daudz reizes esmu bijis Atēnās, ņemot vērā, ka pirmajā pusgadā tur devos katru nedēļas nogali. Uz Atēnām parasti devos piektdienas vakarā, kad biju pabeidzis savus brīvprātīgā pienākumus, un parasti atgriezos pirmdienas agrā rītā, stundu pirms darba laika sākuma. Arī šoreiz pavadīsim atvaļinājumu tieši Grieķijas dienvidos, kur ir siltāks un patīkamāki jūras krasti. Lai gan arī netālu no Salonikiem (Thessaloniki) Katerini pludmale (Κατερίνη, Katerini-Paralia) man arī ļoti patika. Šoreiz Grieķijas ziemeļus nāksies izlaist.

Šis brauciens būs arī laba iespēja atcerēties tās nelielās grieķu valodas zināšanas, ko sešu mēnešu laikā, braukājot pa  Grieķijas pilsētām, ciemiem, salām un pasākumiem, biju samācījies.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2009. gada 29. aprīlis

 
 

Jau 2 atsauksmes par Atvaļinājums Grieķijā. Gatavošanās.

Undīne

#1454

oi,oi,oi vai kāds te nav iedomīgs?! :)

`rolandinsh`

#1455

tikai priecīgs un laimīgs :D

Izsakies arī Tu