Bakalaurs Dānijā pabeigts

Saistītie raksti


Tie, kuri seko līdzi arī maniem Facebook ierakstiem, jau zina, ka 16. janvārī esmu veiksmīgi pabeidzis studijas Dānijā un ieguvis bakalauru (starptautiskajā) mārketingā + uzņēmējdarbībā un inovācijās.

Done with the Bachelor!After 17 years in the progress…

Posted by Rolands Umbrovskis on Tuesday, 16 January 2018

Studijas Dānijā pabeigtas!

Šis arī būs viens no pēdējiem rakstiem par manu dzīvošanu Dānijā, jo tālāk būs tikai kopsavilkums un periodiski atskati. Vēl tagad, atskatoties uz 2014. gada pieņemto lēmumu doties studēt (uz Dāniju), tika pavadīts ar … daudziem citiem ne tik viegliem lēmumiem un izmaiņām. Bet atskatoties – tie visi bija tā vērti. Ja būtu kaut vienā brīdī “noraustījies”, domāju bakalauru tā arī neiegūtu.

Get shit done and deliver! Frāze, kuru no sākuma attiecināju uz studijām, bet šobrīd kā pamatmotīvs darbam, jo tikai ar izdarīšanu nepietiek – ir arī jāpiegādā.

Bakalaura pasniegšana. Vejlē, Dānija.
Bakalaura pasniegšana. Vejlē, Dānija.

Vislielākais paldies jāsaka manai māsai – Sandrai! Par palīdzēšanu Dānijā, dokumentu sagatavošanu un daudz, daudz citiem sīkumiem, ko ikdienā nemaz nevar iedomāties vai te uzskaitīt!

Un mana palikšana Dānijā nebūtu iedomājama bez maniem MediaBox.lv klientiem, jo visu dzīvošanas laiku Dānijā, tieši viņu apmaksātie rēķini, man palīdzēja nedomāt par darba meklēšanu Dānijā.


Par pašu bakalaura darbu un citiem cilvēkiem, kuriem jāpasakās kādā no nākamajiem rakstiem!


Izsakies arī Tu