“Baltā nakts”* 2008 (Foto un Video). Atskats.

Bijām ar Undīni pasākumā “Baltā nakts“. Lai arī lija lietus un jau gandrīz aizgājām mājās tādēļ, tomēr palikām un satikām arī pazīstamus cilvēciņus. No sākuma gan sazinājāmies ar mūsu kopīgajiem paziņām, lai noskaidrotu vai mums būs vientulība vai nē. Nebija.

Kamēr gaidījām un pārskatījās sarakstu ar pasākumiem, ko varētu apmeklēt satikām arī koko un Māri (tas kas nombre) pie Hansabankas. Arī salija :)

Universs

Tātad ko redzējām un ko ne.

SOLĀRĀ RADIO STACIJA jeb: Kosmosa noklausīšanās laboratorija

No sākuma aizgājām paklausīties kosmosu iekš RIXC. Māksla! Īstenībā izklausījās pēc nenoregulēta radio (ko arī biju domājis sagaidīt). Attiecīgi ilgi nepalikām. Vēl tikai iemetām aci blakus esošajā kafejnīcā. Tās, kas RIXC telpās bija. Patika ideja, kur tika parādīta zinātnes un mākslas sadarbība.

Universs 2

Sigur Rós dokumentālā filma “Heima”

Nākamais apstāšanās punkts bija Vērmanes dārzs, kura ar kino “Rīga” atbalstu tika izrādīta Sigur Rós dokumentālā filma “Heima”. Un atkal nepalikām ilgi, jo lija. Rakstot šo ierakstu, centos sameklēt traileri, bet kaut kā nedarbojās pievienošana. Gan jau paši lieli, zināsiet kā YouTube.com to atrast. :)

Tramvajs “Dievs” no tramvaja vertikālā maršruta: “DIEVS. DABA. DARBS.”

Kamēr gājām uz Spīķeriem, pa ceļam nāca pēdējais tramvajs no  “DIEVS. DABA. DARBS.”. Mums trāpījās “Dievs”. Viss izklāts ar baltu papīru un pašā priekš, vagona iekšpusē, paliels  ekrāns.

Tramvajs DIEVS

Izrāde instalācija LEĻĻU NAKTS ARKĀDIJĀ

… mums gāja secen, jo ieradāmies 15 minūtes pirms 2:00 AM un viss tika jau vākts nost. Tā paša lietus dēļ. Nācās skriet atpakaļ uz tramvaju, lai tiktu uz Spīķeriem, kur bija pēdējās izklaides.

Koncerts VIDEOGRAPHY III: SPACE TEXTURES un “Rozā māja”

DJ Brain and Cliche by `rolandinsh`
DJ Brain and Cliche by `rolandinsh`

Spīķerus apmeklēt mani vilināja vairākas lietas:

  1. pati “Rozā māja“,
  2. kurā bija visiem Latvijā jau pazīstamais cūķis izstādīts rīdziniekiem. Kā reiz blakus Centrālajam tirgum, kuram blakus tas tika paredzēts uzstādīt. Zīmīgi.
  3. drum’n bass ar DJ Brain uzstāšanos, kura skaņdarbus biju klausījies no drumnbass.lv www.drumandbass.lv līdz šim dažu reizi.

Video arī te – rolandinsh.lv/blog/video

Visu laiku sanāca garām staigāt arī pie Operas notiekošajam projektam “Klusais Siltums” ar ambientās mūzikas un video instalācijām. Patika! Diemžēl netiku uz Andrejsalu un AB dambi

* Eiropas Baltās naktis – tradīcijas aizsākumi meklējumi Parīzē. Pēc tam, vēloties dalīties pieredzē šādu pasākumu organizēšanā un veicināt mākslinieku apmaiņu, piecas Eiropas galvaspilsētas – Brisele, Madride, Parīze, Rīga un Roma – nolēma apvienoties kopīgā projektā ar nosaukumu “Eiropas baltās naktis”. via baltanakts.lv


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2012. gada 30. janvāris

 
 

Izsakies arī Tu