BarCamp Baltics 2010+Web Standards Days Riga 2010

Divi interesanti pasākumi “BarCamp Baltics 2010” un “Web Standards Days” uz kuriem vēlētos doties, bet atvaļinājuma dēļ netikšu, jo došos kārtējā ceļojumā uz Eiropu, lai atpūstos no interneta aktivitātēm. Ceru no abiem pasākumiem vēlāk redzēt arī video vai prezentācijas internetā.

BarCamp Baltics 2010

BarCamp Baltics 2008. Podcasts

Barcamp Baltics 2010 notiks Rīgā, Reval Hotel Latvija viesnīcā, 22. un 23 maijā (sestdiena un svētdiena), kas notiks nekonferences stilā.

Atvērts ne-konferences formāts. Konference norisināsies “barcamp” formātā, kurš ir radies Silīcija Ielejā 2005. gadā. Šis formāts ir ātri iekarojis popularitāti IT sfērā Amerikā un Rietumeiropā. BarCamp visā pasaulē tiek saukts par “ne-konferenci”, lai uzsvērtu tā neformālo un neoficiālo noskaņu, kas rodas pasākumos atklāto diskusiju laikā. Tas stimulē tās dalībniekus aktīvi ņemt dalību diskusijās un paša pasākuma organizēšanā. (barcamp.lv/lv/par-barcamp)

Pats jau piedalījos 2008. un 2009. gada BarCamp Baltics. Par BarCamp Baltics 2008 arī uzrakstīju nelielas pārdomas blogā. Lai arī šogad pats netieku, iesaku doties tur tiem, kuri vēlas uzzināt par jauniem projektiem internetā, iepazīties ar to izstrādātājiem, satikt un parunāt ar “jauno mēdiju speciālistiem” (lai ko tas arī nozīmētu :) ). Ticu, ka būs arī radošo un digitālo mediju aģentūru pārstāvji, kurus varēja satikt arī “DIGITAL 2010 – digitālās iedvesmas seminārā“.

Web Standards Days Riga 2010

Web Standards Days ir Web-izstrādes speciālistu konference. Info: webstandardsdays.ru/

22.maijā notiks pirmā Baltijas valstīs starptautiskā web-izstrādātāju zinātniskā konference Web Standards Days Riga 2010. Pasākums notiks jaunas viesnīcas Tallink Hotel konferences hallē un sapulcinās gan lielu web-izstrādes profesionāļu skaitu no Baltijas un NVS valstīm, gan visus tos, kuri interesējas par tīmekļa lapu un servisu izstrādes standartiem un tehnoloģijām. Pasākuma mērķis ir web-standartu praktiskas pielietošanas pieredzes popularizācija un izplatīšana. Pasākuma ziņotāju un viesu vidū būs Opera Software,TYPO3 Development Team, Web-tehnoloģiju skola, Опытное креативное бюро kompāniju pārstāvji. (no preses relīzes)


Nosaukums: PENTAX Image
Fotografēts ar PENTAX Optio E10
ISO: 200
diafragma : 4.2
fokusa attālums: 12
ekspozīcijas ilgums: 0.049828
uzņemšanas laiks: 2008-02-08 23:22:08

Izsakies arī Tu