Be2gether festivāls. (pirmā daļa)

Saistītie raksti


e-biļete nu ir… aidā! uz Lietuvu

Laura & `rolandinsh` be2gether festivāls
Laura & `rolandinsh` be2gether festivāls

Kā jau katrs pasākums (festivāls) sākas ar biļetes iegādi/ielūguma iegūšanu.  Šis festivāls atšķirsies ar to, ka biļeti pērku (!) un to daru caur Lietuvas draudzenēm [ :) ], kuras pašas uzaicināja un blā blā blā… :)

Un izskatās, ka šis būs mans vienīgais vasaras ceļojums ārpus Latvijas :(

Lietuva, pie Norvilišķu pils, 50m no Baltkrievijas robežas.

Tiem, kam vasara ir mūzikas festivālu laiks. Festivāls brīvā dabā – pasākums, uz kuru tu dodies, aizmirsdams par visām citām lietām, kas neskar fantastisku laika pavadīšanu ar veciem un jauniem draugiem, tas ir, mūzikas baudīšanu, dejošanu, spiegšanu no sajūsmas, sauļošanos ar aliņu rokā, gulēšanu teltī, frīzbija lidināšanu un citas patīkamas nodarbes.

24.-26.08. Lielākais mūzikas notikums Baltijā šovasar! 3 dienas un 2 naktis skanēs mūzika un notiks dažādas atrakcijas. 20 hektāri festivāla teritorijas, 2 lielās skatuves ar zināmām dažādu stilu muzikālajām apvienībām no visas pasaules un labākajām lietuviešu grupām, kā arī nakts deju klubs, kurā uzstāsies dīdžeji no Lielbritānijas, Francijas un Lietuvas.

Izceltās ir tās grupas un izpildītāji, kuru dēļ tur braucu, bet slīprakstā kuras atklāju sev.
LineUp:

Morcheeba, Bloodhound Gang, Poets of the Fall, Myslovitz, Therapy?, The Young Knives, Datarock, Alex Gopher, Zion Train, Leaves, New York Ska-Jazz Ensemble, DJ Food & DK, Ляпис Трубецкой, Andrius Mamontovas, The Leaves, G&G Sindikatas, Skamp, Tanel Padar & The Sun, dr.Green, Pieno Lazeriai, Radioshow, Tribes of the City, mountainside, DRUM ECSTASY, iR, IQ48, Brainers, Boogaloo, Nesakyk Mamai, Joana & The Wolf, Boogaloo DJs, Metal on Metal DJs un citi!

Biļetes cena: 108Lt (22Ls), nopērkama online un pasākuma norises kasēs.

Sīkāka informācija: b2g.lt


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2016. gada 22. aprīlis

Autora izvēlētie saistītie raksti

 
 
Nosaukums: PENTAX Image
Fotografēts ar PENTAX Optio E10
ISO: 200
diafragma : 2.8
fokusa attālums: 5.5
ekspozīcijas ilgums: 0.011437
uzņemšanas laiks: 2006-05-14 22:35:54

Izsakies arī Tu