Biznesa spēles Valmierā 26.-28. martā

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība” ļaus vidusskolniekiem paspēlēt biznesa spēlītes.

Biznesa spēļu laikā Tu vairi pārbaudīt, vai biznesa vadības nozare ir Tev piemērota, gūt nelielu ieskatu, ko nozīmē būt Vidzemes Augstskolas biznesa vadības studentam un vienkārši interesanti pavadīt laiku.
Pasākuma laikā notiks gan lekcijas par mārketingu, finanšu vadību un uzņēmējdarbības pamatiem, gan arī grupu darbi, aktivitātes un uzdevumi. Kā arī pasākuma laikā būs tikšanās ar Latvijas uzņēmumu pārstāvjiem. Tomēr, lai pasākumu padarītu vēl interesantāku, dalībniekiem biznesa spēļu laikā vajadzēs veikt dažādus uzdevums, pelnot punktus. Balvas, protams, neizpaliks!
Ja esi ieinteresēts piedalīties, sūti pieteikuma anketu līdz 20. martam uz e-pastu: biznesaspeles@va.lv. Pieteikuma anketa (*doc)
Kontaktinformācija: Lauma Brīvība: mob.t.:+371 29604767 ().

Centos gan no lapas izvilkt informāciju par pašu pasākumu, bet tāda tur atrodama niecīga. Cerams, ka pēc kāda laika parādīsies vairāk informācijas. Diemžēl nav norādīti uzņēmēji ar kuriem būs tikšanās, kas varētu būt diezgan būtiski piesakoties, lai vēlāk nerastos vilšanās. Bet nu tas tā.

Jebkurā gadījumā domāju, ka vidusskolēniem būtu veselīgi iesaistīties šādā aktivitātē, jo kā jau minēts informācijā, tad “gūt nelielu ieskatu, ko nozīmē būt Vidzemes Augstskolas biznesa vadības studentam” vai jebkuras citas augstskolas…

Turpinot par izglītības tēmu. Kaut kad marta beigās vai aprīļa sākumā būs neliels ieskats par studiju iespējām ārzemēs. Ja nu kādu interesē, tad droši var uzdot jautājumus. Visticamāk no sākuma būs par studiju iespējām Dānijā. Atnāca piedāvājums arī “pārsūtīt informāciju tālāk” no kādas firmas par studiju/apmācību iespējām Amerikā, bet nu šobrīd mani vēl nepārliecināja kontaktpersona, jo iesāka cēli, bet kad sāku taujāt pēc sīkākas informācijas, atnāca diezgan strupa(s) atbilde(s) uz konkrētiem jautājumiem par iespējām. Ceram, ka līdz tam laikam jau mani būs pārliecinājuši, ka informācija ir vērtīga, lai es to izplatītu tālāk.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2014. gada 23. februāris

 
 

Izsakies arī Tu