Blogi, informācija un reklāma (.lv)

O! Šādi ieraksti par blogiem, publicitāti un komandu (kāds ir mxz) man vienmēr patīk. Sākotnēji vēlējos ierakstīt komentāru, bet izdomāju, ka tas ir ieraksta vērts.

Tātad:

Varbūt šodien vēl ne, bet es domāju, ka drīz blogus lasīs vairāk cilvēki, nekā skatīsies “Panorāmu”. (mxz.lv)

Tikai jānomainās vēl dažām paaudzēm, lai Panorāmas vietā lasītu blogus. Par blogiem kā publicitātes (savas vai klientu) platformu jau sāk izmantos. Interesanti ir vērot Alberts.lv centienus. Nesen ar Tomu čatojot par nee.lv domeina izvēli, parunājām par domeiniem in general. Bija sarkanais.lv, kuru jau labu laiku atpakaļ izmetu no RSS lasītāja, bet ļoti labi apzinos, ka šāds saturs piesaista vienmēr. [i:paaudze = ~3-4 gadi :)] dzeltens.lv

Ja sarkanais.lv tēmas bija par seksu un visu kas ar to saistīts, tad nesen no Toma uzzināju ka ir arī dzeltenais.lv (atkal alberts.lv). Virsraksts jau pasaka diezgan daudz – VIP, Stars & Shits. Pieļauju, ka tas būs kā “dzeltenās avīzes” ala bulvāris.lv.

Pameklēju arī zilais.lv (pieder alberts.lv) un citas “interesantās” krāsas…

Ja tā pavēro, tad Alberts.lv visādi (sarkanais.lv, dzeltenais.lv; (?) zilais.lv, (?) mix.lv) cenšas ieiet blogu pasaulē (Latvijas blogurdziņā (C) Laacz.lv) un sapirkti arī domeini ir (via NIC.lv).

sarkanais.lvJau vasarā piefiksēju, ka ekstra.lv jau bija aizņemts :( vēlējos vienam projekta… anw Onkulis.

Onkulis… tā arī neesmu sapratis līdz galam saistībai “Alberta Uzņēmumu grupa” (alberts.lv) – Onkulis (Miks) – reklāma. Teorētiski nevēlētos sasaistīt to visu, bet nesanāk. Jo ticu, ka ir iespējams nozarē darboties arī neatkarīgi no darba devēja. Ētiski. :)

Reklamēties – nekad nesaki nekad. Es diez vai reklamētu cigaretes, alkoholu vai ko tādu arī azartspēles. Bet viss jau atkarīgs no cenas. Nav jau jāmoralizē par to vai tas ir labi vai slikti, jo katram jau ir sava izvēle. Arī man ir nācies 2x reklamēt cigaretes, bet tas bija darba vajadzībām. Nenomiru :D

Atgriežoties pie Panorāmas tēmas. Kad blogeri būs pieradinājuši reklamēties gribošos pie noteiktas kārtības un noteikumiem un reklāmdevēji to būs arī PAREIZI sapratuši, tad arī varēs runāt par to, ka Panorāmas vietā varētu būt RSS lasītājs. Jo ja būs tā, ka blogi būs pilni ar reklāmām, kur tad paliks vismaz kaut kāda objektivitāte. Lai arī blogs pats par sevi ir subjekta viedoklis un skatījums. Nu neviens taču neskatīsies Panorāmu, LNT ‘vai TV3 ziņas, ja tās sastāvēs tikai no komunikāciju/reklāmu/PR aģentūru materiāliem. Tad nu lūk, šādām ziņām ir organiski jāiekļaujas saturā un kopējā bloga tēmā, ja tāda ir.

Man nav nekas iebilstams pret INFORMATĪVA rakstura ierakstiem, galvenais, lai nav kā ar āmuru pa galvu: “Še, sagremo un norij!“.

Runājot par alberts.lv, joprojām lasu un lasīšu, jo atšķirībā no aktivitātēm citur, pati lapa dod pietiekamu pārskatu par nozari. Un joprojām ir viens no tiem uzņēmumiem, kurā pat vēlētos strādāt ;)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2016. gada 7. decembris

 
 

Ir 1. komentārs par Blogi, informācija un reklāma (.lv)

`rolandinsh`

#1168

komentāri slēgti, jo šis raksts tika spamots visvairāk :(