Pārvākšanās no Blogger uz WordPress. Sāpīgi

Ar nelieliem rakstu zudumiem, beidzot importēju ierakstus no rolandinsh.blogspot.com un rolandinsh.lv/blog. Izrediģēju to daudzumu (177) un atstāju, ja ne labākos, tad nozīmīgākos ierakstu noteikti. Vispār interesanti pārlasīt piemēram 2004. gada ierakstus vai 2005. gada. Ar otro piegājienu raksti tika saglabāti… Diemžēl procesā Blogger -> WordPress -> rolandinsh.lv/blog pazuda komentāri, bet tos var lasīt arī vecajā blogā.

Wordpress. Logo

Vienu mīnusu piefiksēju VārdPresē… ja ierakstā ir daudz saišu, tas tiek automātiski nobanots :( Nācās izdzēst saites no festivāla “be2gether” (2007) apraksta. šur un tur ir pazudušas bildes un flash galerijas. Bet ar laiku atjaunošu.

PS jāturpina rakstīt (laikam) mazāk par ikdienu, bet vairāk “par lietu”!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2013. gada 6. janvāris

 
 

Jau 6 atsauksmes par Pārvākšanās no Blogger uz WordPress. Sāpīgi

Krist2ps

#1182

Apsveicu ar pievienošanos WordPress saimei! :)

Eeeem, par tām bildēm runājot, pats hostējos uz http://photobucket.com/, tādēļ pašam nebija problēmu ar bilžu ‘ceļu’ mainīšanu. Nu kaut kā tā :)

`rolandinsh`

#1183

Hmm… man jau arī viss uz flickr.com bija uzlikts. Vienkārši export-import procesā kaut kas visu laiku gāja grīstē. Bet nu ar laiku jau arī citi raksti atgriezīsies. Vienīgi RSS lasītājiem varētu rasties dublikāti…

Siemenzc

#1184

Kāpēc pameti blogspot un pārgaji uz wordpress?

Rolands Umbrovskis

#1185

vairāk iespējas pielāgot (tieši programmējot) + tika nopirkts savs domēna vārds + Toreiz sāku apgūt PHP+MySQL gudrības un šis blogs bija kā eksperiments (kāds tas ir joprojām)

Siemenzc

#1186

Skaidrs. :)
Tad man pietiks ar blogspot, kas manā skatījumā ir vienkāršāks.
Man nepatīk, ka wordpress ir kaut kas jāpērk, lai kaut ko mainītu vai uzlabotu.

Man vajag tikai vietu, kur izteikties, nevis veltīt daudz laika, lai vizuāli un vēl visādi to modernizētu.

Rolands Umbrovskis

#1187

:) Katram pēc vajadzībām. Arī man sākotnēji bija nepieciešama vieta, kur izteikties. Tagad ir vairākas vietnes par vairākām jomām… Viss attīstās

Izsakies arī Tu