Brīvais laiks un ceļošana. Laikam pietrūkst…

Skatos, ka daļa manu paziņu pēdējā laikā salikuši internetā bildes no ceļojumiem vai arī paši devušies kaut kur prom uz citām zemēm atpūtā. Lai arī pats katru mēnesi braucu uz kādu komandējumu tomēr komandējums nav atpūtas brauciens.

Laikam tādēļ piekritu draudzenes ieteikumam paņemt sakrājušās brīvdienas no pārstrādātā darba laika, ko pavadu darbā, un braukt uz kādu Eiropas pilsētu. Lai arī no sākuma doma bija par Tamperi, beigās tomēr nopirkām biļeti uz Brēmeni. Vēl gan jāatrod tikpat lēts motelis vai hostelis kur palikt. Pagaidām doma ir izmantot Hospitality Club kā vienu no iespējām.

Vēl viena doma šodien radās, sēžot darbā (un vienlaicīgi strādājot ārpus darba laika sestdienā), ka iespējams atgriezīšos pie NVO ātrāk nekā pašam to gribētos. Jā, esmu izstājies no paša dibinātās biedrības “radošā apvienība MYSTYLe art“, lai atpūstos no NVO vides kā tādas. Bet laiku pa laikam atnāk kāds vilinošs piedāvājums, kurš tik ļoti aizrauj… Eh, “Gan, gan jau kādreiz gan…” kā dzied Linga.

Atgriežoties pie ceļojumiem.

Tātad nākamnedēļ atkal būšu komandējumā. Atkal tikšos ar Eiropas un ASV izstrādātājiem. Vairāk laikam gan nedrīkstu atklāt. Katrā ziņā būs pietiekami daudz HTML valodas :) un tad jau novembra sākumā ar Undīni dosimies uz Brēmeni, bet nākamā gada maijā uz Grieķiju. Biļetes šiem braucieniem jau iegādātas! Beidzot atgriezīšos siltajās zemēs un man tik tīkamajā Grieķijā, kur jau esmu pavadījis pusi gada kā brīvprātīgais.

Vispār ceļot man joprojām patīk… Lai gan šobrīd ar daudz lielāku komfortu, tomēr neatteiktos arī stopēt, piemēram, nākamgad uz Vācijas kādu festivālu. Tiesa laikam vairāk par divām nedēļām no sava darba brīvu laiku nedabūšu un arī nebūtu prātīgi :)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2017. gada 26. novembris

 
 
Fotografēts ar SP-1500
uzņemšanas laiks: 2003-07-28 10:18:19

Ir 1. komentārs par Brīvais laiks un ceļošana. Laikam pietrūkst…

Manas divas kaislības: ceļošana un ēdieni | Rolands Umbrovskis. Blogs | kultūra un aktivitātes, mārketings, nodarbinātība un izglītība

#1383

[…] Ceļot pa (ar stopiem) Eiropu sāku kopš palika 18 gadi, pirms tam jau dažu gadus stopējot pa Latviju. Pirmie galamērķi bija protams Lietuva, kur visbiežāk ciemojos pie paziņām Šauļos, tad arī ieguvu paziņas no Viļņas un Palangas. Līdz vienā brīdī parēķinot ceļā pavadīto laiku, sanāca, ka ar stopiem no Rīgas līdz Viļņai var aizbraukt par 2-3 stundām ātrāk nekā ar autobusu. Ceļot man patīk un tieši pirms pusotra gada tā visa sāka pietrūkt: Brīvais laiks un ceļošana. Laikam pietrūkst… […]

Izsakies arī Tu