BuddyPress: izveido savu sociālo tīklu latviešu valodā uz WordPress

Pirms dažām dienām, vēloties paplašināt kādas mājas lapas funkcionalitāti ar “sociālo dimensiju”, ievēroju, ka jaunais BuddyPress (1.2) tagad darbojas arī uz parastās WordPress bāzes un WordPress MU vairs nav nepieciešams. Lai arī lapu nepaplašinājām, tomēr guvu ieskatu BuddyPress (BP) uzbūvē.

BuddyPress latviešu valodā

BuddyPress Latviešu valodā

Lai arī pagaidām ir daži trūkumi, ko vēl uz “parastāWordPress nevar izdarīt un ir vēl dažas kļūdas, lai to pielāgotu, tomēr standarta lietošanai BuddyPress ir piemērots. Tāpat esmu apstiprināts, kā BuddyPress latviešu valodas administrators lv.BuddyPress.org. Darbs pie tulkojumiem ir tikai sācies (vairāk lv.buddypress.org). Ja ir vēlme iesaistīties BuddyPress latviešu valodas attīstībā, tad droši sazinieties.

Esmu izveidojis ar pirmās versijas lejupielādei (lai pats notestētu jaunāko failu augšupielādi un lejupielādi) un izveidojis BuddyPress blogu latviešu valodā. Ja ir prasme strādāt ar WordPress, tad arī BuddyPress nevajadzētu būt problēmu.

BuddyPress dizaini un to vienkāršība

Lielākais pārsteigums, bija BuddyPress tēmu vienkāršā veidošana. Līdz šim biju strādājis ar WordPress un WordPress MU (piem., eArt.lv) un darbs ar BP dizainiem un uzlabojumiem likās tik vienkārši. Pagaidām gan tikai paspēlējos ar apakštēmām. Vairāk par to vēlāk būs jāieraksta oficiālajā BuddyPress Latviešu valodas blogā un savā mājas lapu izstrādes blogā (darbi.MediaBox.lv).

Līdz ar to apstiprinu, ka pašreizējā versija latviešu valodā strādā, jau pārbaudīta “dzīvajā” (live enviroment).

Šī bija tikai neliela atkāpe un paziņojums, ka BuddyPress ir un būs pieejams arī latviešu valodā un ka es kā brīvprātīgais esmu iesaistījies jaunā aktivitātē.

Joprojām strādāju pats pie sava pašnodarbinātā portfolio.

[papildinājums] BuddyPress sociālo tīklu mājas lapu izstrāde tagad pieejama arī MediaBox.lv klientiem


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2011. gada 13. novembris

 
 

Izsakies arī Tu