Darba optimizēšana

Šodien “iztīrīju” datoru. Atlika tikai mape ar uzrakstu “web”. Izdzēsu programmas, kuras vairāk par pusgadu nelietoju. Izdzēsu video failus, atstājot tikai organizācijas video.

Lietu kārtība

Tātad. Konstatēju, ka ļoti daudz no sava ikdienas laika veltu maznozīmīgām lietām, lasot blogus un ziņas, kuras dažreiz nemaz neinteresē, ieskatos ikdienas statistikā vairāk kā 2x (nekas garāks nepaliek no skatīšanās), utt… Tad nu ņēmu un iztīrīju savu RSS lasītāju no barotnēm, kuras “mani TIK ļoti neinteresē” un dažas pārvietoju uz web lasītāju e-art.lv mājaslapā. No ~200 barotnēm palika ap 50. Lielākā daļa .lv blogeru palika bez viena lasītāja :) … tā vietā izmantošu nekur.lv vai ekstra.lv. Vēl jau ir Google Reader.

Izgāju no visiem čatiem. Bez tā ka ir interesanti parunāt, noderīgu (praktisku) informāciju vēl neesmu guvis. Neskaitot Melnās Mambas ieteikumu. Tas pagaidām. Atstāju tikai čatu ar savu draudzeni :)

To do –

  • iztīrīt interneta lapu (sagatavju) mapi. Tas varētu arī ieilgt.
  • sakārtot līgumus un dokumentus.
  • sākt strādāt :)
  • izdomāt kādu radošu projektu ar nep0K3M0n!Sku (Onkuļa komentārs Kristapa Kazarevska blogā!) nosaukumu :) mmm… vai tieši otrādi – ar vēl piesaisto$āku nosaukumu! :P
  • relax…

Fonā: Bassnectar
http://www.youtube.com/watch?v=PnJLs7Vowpk


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 7. februāris

 
 

Jau 4 atsauksmes par Darba optimizēšana

Toms

#1177

Es tā neteiku, ka pa izgāji no visiem čatiem…:)

`rolandinsh`

#1178

Hmm… nu jūs jau “ievilkāt” atpakaļ… :)

Toms

#1179

Es nezinu, kas Tevi ievilka, bes es tas toč nebiju… :) Mani ievilka, un Tu jau biji priekšā :D

`rolandinsh`

#1180

:D Kāds mūs mīl :)

Izsakies arī Tu