Darbs un autoskola.

Ja tā padomā, tad sen jau tas laiks, kad pēdējo reizi kaut ko rakstīju savā blogā. tā nu šodien vienā no tām reizēm, kad starp pratisko braukšanu un teorētisko apguvi autoskolā ir 3 stundas “brīva laika” (jo strādāt ārpus mājas ir apgrūtinoši, bez nepieciešamā aprīkojuma – dreamweaver), varu atļauties kaut ko arī uzrakstīt.

Double Cafe. Vecrīgā, Vaļņu ielā.

Par darbu.

Kad jautā, vai ar freelance var nopelnīt, cilvēki ir pārsteigti, ka lietas iet labi. Bet kā vienmēr jāsaka, varētu būt arī labā – saņemt naudu, nestrādājot nemaz. Katrā ziņā ar savu izvēli esmu joprojām apmierināts. Varu sevi apveikt ar veiksmīgi nostrādātu  full-time freelance.

Autoskola

Jā, beidzot arī mans laiks ir pienācis iemācīties vadīt mehānisko transporta līdzekli – mašīnu. Pateicoties draugiem, esmu ticis pie mācību līdzekļiem (Liels paldies Inārai Kehrei).

Sākotnēji bija doma pašām visus materiālus nopirkt, bet tad izdomāju, ka man draugiem.lv ir pietiekami daudz draugu un paziņas un ir pietiekami liela iespējamība, ka kādam būs materiāli pieejami.Un tā arī bija! Pirmā atsaucām grāmatas un uzdevumu burtnīcas iedot Ināra. Paldies arī pārējiem, kuri bija gatavi dot grāmatas un uzdevumu burtnīcas.

Tagad vēl tikai jāatrod kāds kurš būtu gatavs pasēdēt blakus, kamēr apgūstu braukšanas tehniku :) Gan jau kaimiņi palīdzēt.

Izrādās autoskolas izdevumus varu norakstīt kā darba izdevumus, lai būtu mazāki nodokļi jāmaksā. Jo autoskola skaitās kvalifikācijas paaugstināšana.

PS šis bija pirmais ieraksts izmantojot Google Chrome.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2010. gada 7. oktobris

 
 
Fotografēts ar DSC-W150
ISO: 320
diafragma : 3.3
fokusa attālums: 5
ekspozīcijas ilgums: 0.033333333333333
uzņemšanas laiks: 2010-10-07 16:55:24

Izsakies arī Tu