Daugavas sporta namā invalīdiem ir iespēja piedalīties Ziemassvētku tirdziņā ar saviem darbiem

[PAPILDINĀTS 2013-12-07] Šis ir 2009. gada raksts!!! Par pasākumiem citos gados man informācijas nav!
2014. gada informācija no APEIRONA – http://www.apeirons.lv/new/?page=1&sub=25&id_cont=2143

Šorīt draugiem.lv portālā saņēmu šādu vēstuli (zemāk), par iespēju invalīdiem piedalīties ar saviem darbiem Ziemassvētku tirdziņā. Tā kā viņiem reklāma esot aizliegta (?), tad izmantojot blogu vēlot informēt :)

Knitted veggies by WordRidden (Flickr) | Adījumi
Knitted veggies by WordRidden (Flickr)

Pirms publicēšanas jau sazinājos ar Daugavas sporta namu, lai pārliecinātos, ka tāds tirdziņš patiešam notiek.

Tekstā izlabotas tikai dažas gramatikas kļūdas:

Arī šogad Daugavas sporta namā invalīdiem ir dota iespēja Ziemassvētku tirdziņā pārdot savus rokdarbus, darinājumus, meistarojumus.

Tirdziņš ir katru dienu no 10:00-18:00/19.00 (atkarībā no tā vai ir kāds atnācis un viņus atradis) un tā līdz 23.decembrim. Izrādās, nabaga cilvēciņiem reklāma ir aizliegta!!!! Ja tāda būs- 400Ls sods piedraudēts. It kā ir dota iespēja – tirgojiet!

Taču reti kurš zina, ka Daugavas sporta nama 2.stāvā ir tirdziņš!

FANTASTISKI TAMBORĒJUMI, ADĪJUMI, PINUMI, ĀDAS SIKSNAS, ZEĶES, APBRĪNOJAMI SKAISTAS ŠALLES, filigrāni uztamborētas JACIŅAS, TOPIŅI, adītas BĒRNU (pa 1,50) UN PIEAUGUŠO ZEĶĪTES (ap 4 Ls), TAMBORĒTAS EGLĪŠU MANTIŅAS, KARTIŅAS (20 Santīmi), SEDZIŅAS, CIMDIŅI, KOKA GREBUMI u.c. ar rokām darināti brīnumi – un tas viss par ārkārtīgi draudzīgām un zemām cenām!

Tirgo paši vecie tantuki, pusaklie onkulīši…viss ir skaists..līdz aizkustinājumam!!! Es teikšu atklāti, ja salīdzina tās nenormālās cenas, kas ir Berga bazāra tirdziņā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā… tad liekas, ka tā ir vecu cilvēku labdarība!

Pastāstiet draugiem ,radiem… par šo lielisko iespēju iegādāties brīnumjaukas un lētas dāvaniņas un vienlaikus palīdzēt invalīdiem! Savādāk, bez mūsu atbalsta, tur bez reklāmas iemaldīsies retais. Kā bābulīši stāstīja…citreiz…pat vairākas stundas neviens neienāk! ..un viņi sēž un gaida… Bet kā lai ienāk, ja neviens nezin!

Paldies Ramonai par informāciju!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2013. gada 7. decembris

 
 

Izsakies arī Tu