Dažas radošas izpausmes un 80 kg grāmatu. + Loesje Latvija

Atļaušos izmantot iespēju un pateikt, ka šovakar notiks pre-prezentācija kādai grāmatai (īstenībā vairākām), kurā ir par šis vasaras notikumiem – Latvijas vasaras festivāliem. Kāpēc esmu tā ieinteresēts? Jo mana bilde ir uz vāka :P Līdz ar to Rūta jau paspēja to nosaukt par manu grāmatu. Tālāk neliels paziņojums, un zemāk tad jau par 80 kg grāmatu.

mdg-gramata-2007

MY LIFE IS MY DAILY ART!

Mans vārds ir Loesje. Es esmu nīderlandiešu meitene, kas dzimusi 1983.gada 24.novembrī Arnhemā, kad kopā ar deviņiem draugiem – radošas pasaules veidotājiem un sapņotājiem – uzsāku savu dzīvi uz plakātiem. Dienā, kad bija pietiekami veca, lai ceļotu, es paņēma karti un devos uz citām valstīm. Ir grūti uzskaitīt visus plakātu tūkstošus, kas ir pārklājuši gandrīz visu Eiropu un valstis ārpus tās, jo mani ir draugi visos kontinentos. Arī šeit – Latvijā.

Iekarot pasauli ar plakātiem un radošu pieeju” tā ir viena no lietām, kas liek man un maniem draugiem darboties. Visi kopā mēs veidojam tekstu rakstītāju grupu, nevalstisko organizāciju, plakātu izplatītāju grupu, starptautisku organizāciju, radošu sadarbības tīklu, nebeidzamas idejas utt.

Otrdien, 20.novembrī plkst. 18:30 Latvijas Jaunatnes Padomes (LJP) telpās Kalpaka bulvārī 10-18, es gaidīšu visus rakstīt un sapņot gribētājus uz Loesje tekstu rakstīšanas workshopu, kas notiks gan latviešu, krievu un angļu valodā, jo es vēlos dzirdēt, ko tu domā, virzīt to uz radoša viedokļa noformēšanu un parādīt šīs idejas arī citiem. (…) Atradīsim lietas, kas ir smieklīgas vai varbūt ļoti jocīgas. Ierodies kopā ar savu entuziasmu, kas padara Tevi krāsainu starp vienaldzīgajām sejām sabiedriskajā transportā. Domā vairāk un dalies ar to. Uzdrīksties būt dziļš, kad viss apkārtējais ir tik virspusējas, uzdrīksties smieties, kad viss ir pārāk nopietns.

Es saku visu, ko vēlos un kam ticu, nevis to, kas man nepatīk vai ko neieredzu. Un es meklēju domubiedrus! Virzīsim pasauli, radot personīgas revolūcijas un palīdzot apkārtējiem atklāt savas paslēptās vērtības!

P.S. Lūgums paziņot par ierašanos, lai var laicīgi jau reģistrēt rakstīt-gribētājus. :) Un ja ir kas jautājums vai ir kādas neskaidrības, nekautrējies un droši sazinies ar mums. Un dikti priecāsimies, ja šo informāciju pārsūtīsi tālāk saviem draugiem, kam tas varētu interesēt. :)

Liene – 26139431

Rūta – 26626925

Uz tikšanos 20.novembrī plkst. 18:30 LJP telpās,

Tava Loesje

Loesje tekstu rakstīšanu organizē “Radošā apvienība MYSTYLe art” sadarbībā ar JASMa.

Īstenībā nesen konstatēju, ka latviski īsti publiski nav pieejama informācija par to, kas tad īsti skaitās Loesje (radošo) tektu rakstīšana. Krieviski jau ir vairāk. Krieviski nesen tika tas nedaudz izskaidrots Jocast #66 izlaidumā ap (39:38 minūti), kur gan vairāk bija par pašu JASMU, bet uz baigām ir arī Loesje tekstu rakstīšanas tehniku. Sorry, krieviski rakstīt nemāku, pārrakstītu… :)

Ja ir interese, par to, lūgtum :) Ja kas pie mums šo par ļoti noderīgu ir uzskatījuši arī profesionālie fotogrāfi, pēc viņu atsauksmēm, tas esot noderējis iedvesmai, bet par to vēlāk vai pirms pašas rakstīšanas…

80 kg grāmatu…

Tieši tik es šodien atstiepu no pasta. Smaga nasta teikšu tā radošā izpausme. Grāmatu vēl neesmu palasījis, bet zinu kas tur būs no Latvijas, jo šovasar mana organizācija (MYSTYLe art) projekta “2015.lv” ietvaros, braukājām pa festivāliem.

Šīm grāmatām oficiālā prezentācija būs vēlāk LMA Studentu klubā, kad arī vairāk uzrakstīšu par pašu grāmatu.

PS grāmatas ir bezmaksas!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2015. gada 27. septembris

 
 

Izsakies arī Tu