HTC Desire un Android 2.2: mans jaunais pagājušā gada telefons.

Nezinu cik no lasītājiem jau zina, cik nē, bet pirms kāda laika meklēju sev jaunu (android) telefonu, pēc tam kad iepriekšējo “aiznesa ciemiņi”. Jau pirms pirkuma izdarīšanas vairākas reizes aptaujājos twitter sekotājiem, par labākā viedtālruņa izvēli, tad nu izkristalizējās HTC Desire (apraksts htc.com -> Desire).

HTC Desire izvēle

HTC Desire

Man nebija vajadzīgs pēdējais modes kliedziens vai kāds no iPhone. Gribējās ko citādāku. Palasot atsauksmes un salīdzinājumus, nonācu pie izvēlētā viedtālruņa modeļa. Parms pirkuma gan vēl dažas nedēļas svārstījos, bet nekā labāka uz to brīdi nebija, Samsung vēl nebija ar savu divkodolu tālruni atnācis līdz tirgum, bet citi HTC modeļi vēl nebija pieejami TELE2 lietotājiem. Tāpat zināju, ka man nav vajadzīgs mini-portatīvais dators telefona izskatā (lasi komentārā: dārgs klucis), tāds jau man ir – paldies.

Telefonam bija ļoti primāras prasības:

  1. lai no tās ierīces var piezvanīt un nosūtīt/saņemt īsziņas :);
  2. GPS (!!!),
  3. internets,
  4. foto un video,
  5. android platforma (!!),
  6. un iespēja izstrādāt un aplikācijas,
  7. lai to varētu savienot ar kādu no jau esošajām ierīcēm.

Viss. Kā redzams, man bija nepieciešama ierīce ar zvanīšanas iespēju – viedtālrunis. Ja vajadzētu tagad izvēlēties, tad domātu un izvēlētos jau kādu citu modeli.

Android?

android logo

Kādēļ tieši android izvēle? Vēlējos jaunus izaicinājumus kā wannabe android programmētājam apgūstot kaut ko pavisam svešu. Tas arī galvenais iemesls. Kaut ad nesen izdomāju, ka varētu mēģināt savam telefonam kaut ko “uzčinīt” pats. Uz doto brīdi tālāk par “Sveika pasaule!” aplikāciju neesmu ticis, jo nav īsti laika praktiskām nodarbēm.

Apple un iPhone?

Kā jau minēju iepriekš, tad šoreiz vai šobrīd nav vēlme iegādāties iPhone. Tas vairs nav stilīgi! Lai gan tieši kādu no Apple datoriem tieši domāju kā nākamo netbūku vai portatīvo datoru nopirkt.

Tas arī viss. Par telefoniem šis blogs nav. Vismaz līdz šim rakstam nebija :) Kaut kad uzrakstīšu par izmantotajām aplikācijām, kuras var manīt arī bildē.

PS. par “ciemiņiem” un policiju jau ir cits stāsts.

Nez, kādu vajadzētu izvēlēties nākamo viedtālruni?


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2011. gada 12. jūlijs

 
 
Fotografēts ar DSC-W150
ISO: 400
diafragma : 3.3
fokusa attālums: 5
ekspozīcijas ilgums: 0.04
uzņemšanas laiks: 2011-07-12 16:29:43

Jau 2 atsauksmes par HTC Desire un Android 2.2: mans jaunais pagājušā gada telefons.

Sapnis?

#3205

Apsveicu, es ar jau kadu menesi lietoju desire s =] par iphone pilniba piekriitu, man vienkarshi vinsh shkjiet mesls spidiga papiriti =]

P.S. Ceru ka cieminji jau ir zinami…

Rolands Umbrovskis

#3206

kas to var zināt, varbūt mana nākamā ierīce ar zvanīšanas iespēju būs iPhone 5 vai iPhone 6 (kas nu ap to laiku būs).

Izsakies arī Tu