Ieteiktā studiju programma Informācijas pārvaldība

Saistītie raksti


Jau pirms dažiem gadiem aizpildīju Latvijas Universitātes piedāvātu studiju izvēles testu – Pastudē sevi. Šodien, caurskatot savus pierakstus par studijām un plāniem, par kuriem esmu izteicies publiski, atradu arī šo veco rakstu. Intereses pēc izpildīju vēlreiz, pirms došanās studēt uz Odensi Dānijā inovācijas un uzņēmējdarbību. Lai salīdzinātu. Pēc būtības intereses nemaz nav mainījušās. Ja toreiz atbilstošākās bija “Komunikāciju zinātnes” vai “Bibliotēkzinātne un informācija“, šoreiz Informācijas pārvaldība (Studiju virziens Informācijas un komunikācijas zinātnes).

kompaktdiski

Atbilstošā joma: Informācijas pārvaldība

Informācijas pārvaldības speciālists, bibliotekārs savā darbā pārrauga un izmanto dažādas datu bāzes, arhīvus, vāc, atlasa un papildina informācijas resursus, kā arī strādā ar cilvēkiem, konsultējot informācijas atrašanā. Bibliotekāri sadarbojas ar grāmatu izdevniecībām, organizē tematiskus pasākumus. Šo speciālistu darbā ir nepieciešamas svešvalodu zināšanas, precizitāte, sistemātiskums, laba atmiņa un loģika. Darba iespējas ir bibliotēkās, informācijas centros, valsts un komercstruktūrās, kas veic informācijas vākšanu, kārtošanu un izplatīšanu, darbu ar klientiem un informācijas lietotājiem, informācijas sistēmām. (resurss: LU.LV > Kā izvēlēties studiju programmu > Tests “Pastudē sevi”)

Iespējams pēc 3.5 gadiem otram bakalauram arī Latvijā varētu pieteikties, ja jau kopš 2010. gada interese par šo jomu ir joprojām atbilstoša.

Ceru kādam noderēs šis atgādinājums par studiju izvēli? Un jā jā, droši vari ierakstīt komentāros rezultātu!


Fotografēts ar NIKON D5200
ISO: 200
diafragma : 5.6
fokusa attālums: 34
ekspozīcijas ilgums: 0.008
uzņemšanas laiks: 2014-07-24 01:19:21

Izsakies arī Tu