Ikdienas dienasgrāmatas ieraksti – man jāatsāk rakstīt blogi

Saistītie raksti


Pēdējos mēnešus uznāk vēlme aizvien vairāk izklāstīt domas bloga ierakstu formātā. Diemžēl, tas paliek vēlmes veidā. Tas ir jāmaina un tādēļ beidzot ir jāsaņemas, lai atkal sāktu rakstīt. Visticamāk, raksti būs izkliedēti visos blogos, kurus cenšos uzturēt – freelancer.lv, e-art.lv, rolands.in vai pat rolands.eu… un citos. Un, ja būs vairāk laika, tad vajadzētu atsākt arī angliski rakstīt (ar visām gramatikas kļūdām :) ).

Bloga ieraksts par blogošanu
Bloga ieraksts par blogošanu

Gatavs satura radīšanai

Lai arī pēdējais raksts par neveiksmīgo investīciju – FoodyCheck ir atstājis nelielas pēdas turpmāko tehnoloģiju pasākumu apmeklējumā, arī tas ir jāmaina. Jāmaina, jo negribas būt vienam no tiem, kuri netiek pāri neveiksmēm un apstājas. Vēl esot Dānijā, salīdzinoši daudz laika un naudas ieguldīju tehnikā, serveros un apmācībās, lai atgriežoties Latvijā, varētu atkal pievērsties satura radīšanai.

Un tuvojoties rudenim, ir plānots arī apmeklēt dažādus publiskos profesionālos un izklaides pasākumus, lai savukārt būtu vairāk ideju rakstiem un video.

Kādēļ ikdienas dienasgrāmatas ieraksti?

Liela daļa no tiem būs īsi un, visticamāk, mikrobloga formātā, jo ne vienmēr būs tik daudz ko rakstīt, iespējams, tikai dažas idejas. Iespējams, būs kāds komentārs vai kāds vēlēsies līdzdarboties. Tā vai citādi – rakstīšu, filmēšu un fotografēšu. Dienasgrāmata ir kā atmiņu klade – gribas atcerēties!

Otrs iemesls ir tāds, ka esmu novērojis, ka ir periodi, kad ir vēlme izpausties radošāk (rakstīt, fotografēt, filmēt, montēt) un tādi, kad praktiskāk (rēķini, programmēšana, lietvedība, likumdošanas literatūra).

Ja ir vēlme nenokavēt nākamo raksti, iesaku abonēt ierakstus e-pastā vai RSS!

Kā tev patīk šāda ideja?


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2018. gada 6. septembris

 
Fotografēts ar ASUS_Z00ED
ISO: 320
fokusa attālums: 4.6
ekspozīcijas ilgums: 0.016666666666667
uzņemšanas laiks: 2018-09-06 19:18:50
Vieta: 56° 57′ 21.2068″ N 24° 8′ 3.0325″ E

Izsakies arī Tu