Intervija EHR raidījumā IESPĒJU EIROPA par EVS Grieķijā

Vakardien Eiropas Hitu Radio (EHR) bija klausāms raidījums “Iespēju Eiropa” ar manu piedalīšanos, kurā pastāstīju mazliet par manu brīvprātīgā pieredzi Grieķijā. Šeit ir izgriezums no visa raidījuma, atstājot tikai interviju, bez dziesmām.

Lai arī vienā raidījumā nav iespējams izstāstīt visu, tomēr priekšstatu dod gan. Laiku pa laikam pie šī jautājuma atgriežos arī šajā blogā. Pēc raidījuma saņemu arī vēstules draugiem.lv ar jautājumiem par EVS un Grieķiju, bet tā kā sen esmu prom no šīs vides, tad iedevu saites uz resursiem, kur var iegūt plašāku informāciju, arī šī bloga rakstu par EVS. Teorētiski nekas daudz nav mainījies pamatos, tikai termiņi un iespējas.

Iespēju Eiropa (EHR)

[europeanhitradio.com] “Iespēju Eiropa” – viss par labu izglītību, aizraujošiem ceļojumiem un darbu Eiropā – katru darba dienu plkst. 15:00 kopā ar Kristenu. Runājam ar cilvēkiem par personīgi piedzīvoto un to, ko tūristu ceļvežos neraksta. “Iespēju Eiropa” – tas ir Tavu iespēju ceļvedis Eiropā!

Iespēju Eiropa (EHR)
Iespēju Eiropa (EHR)

Intervija

Daži jau teica, ka var nojaust, ka arī intervijas laikā daudz smaidu. Sen nebiju intervēts. Būs ko pielikt preses kolekcijai manā mājas lapā. Bija prieks satikt arī Madaru Peipiņu no jauniešu organizācijas NEXT, kura arī stāstīja par savu pieredzi Argentīnā.

Paldies arī Kristenai par uzaicināšanu.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2018. gada 14. maijs

 
 

Ir 1. komentārs par Intervija EHR raidījumā IESPĒJU EIROPA par EVS Grieķijā

Krist2ps

#3390

Bļāviens, tieši tādēļ mani kretinē EHR – pēc diviem vārdiem, dziesma… atkal pēc diviem vārdiem – dziesma… visādi, citādi intervija ir ok.

Izsakies arī Tu