Juglas dzīvnieku patversmei vajag palīdzību nevis parakstus!

Jau vairākas dienas draugiem.lv tiek izsūtītas vēstules lietotāju starpā, lai vāktu parakstus. Diemžēl šādai rīcībai es jēgu neredzu. Ko ar tiem parakstiem darīs? Iesniegt tos nekur nevarēs, ņemot vērā, ka parakstījušie ir:

(…), gatis, ŽaNnIņA, Anete, *Dace, …Pūcīte…, Titus, (…)

Šādi vārdi neko neizskata, tā vietā, esot pie Interneta, nerakstīt bezjēdzīgas vēstules, bet ziedot vai palīdzēt citādāk.

Ziedo suņu patversmei!

Ziedo dzīvnieku patversmei

Vēstuļu rakstīšanas vietā var ieiet interneta bankā, piezvanīt uz ziedojumu tālruni: 90006687 vai arī ziedot

LKF Dzīvnieku aizsardzības grupa
PVN reģ.Nr. 40008048503
Jur.adr.: Rīgā, Juglas iela 18, LV-1064

Parekss bankas Citadeles nodaļa
SWIFT kods: PARXLV22
LV66PARX 0000575561012

Swedbanka
A/S “Swedbanka”,
Kods: HABALV22
LV95HABA0551003865018

Info: www.patversme.lv/?helpus.html

Kā lasīju kāda lietotāja dienasgrāmatā, cik sapratu, tad arī 10 un 50 sant. no katra jau būtu ieguldījums.

Labākajā gadījumā, ja ir iespējas, varēšana uzturēt un nepieciešamā platība, var izvēlēties kādu no dzīvniekiem turēt mājās. Vairāk informācijas www.patversme.lv.

Šis jau nav aicinājums boikotēt draugiem.lv servisus. Šis ir aicinājums drīzāk padomāt par kādām vērtībām dažreiz tiek tērēta nauda. Ļoti iespējams kādam tās dāvanas vai citi pakalpojumi ir svarīgi un nepieciešami kā apliecinājums vai uzmundrinājums.

Katram ir nepieciešamas mājas

Patversme.lv: Ikviens mēs zinām, ko nozīmē mājas. Mums katram ir mājas, kuras mums ir mīļas un mēs tajās jūtamies droši un mīlēti… bet ir mūsu mazākie brāļi, kuriem šādu māju nav, tāpēc radās ideja palīdzēt rast mājas mūsu mazākajiem brāļiem, kas šajā gadījumā ir dzīvnieki. Nekad nav par vēlu sniegt savas rūpes kādam, kam tas ir nepieciešams, sevišķi, ja tā ir radība, kurai nav tik augstas pielāgošanās spējas sociālajā sistēmā, kuru radījis cilvēks.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2016. gada 21. aprīlis

 
 

Jau 2 atsauksmes par Juglas dzīvnieku patversmei vajag palīdzību nevis parakstus!

Shadowbird

#1539

Tas taču sen zināms, ka cilvēki grib justies kā baigie labdari, bet negrib tērēt ne laiku, ne naudu. Tāpēc arī šādas vēstules klejo — viens indivīds kaut ko pārprot, saasināti noreaģē un visi citi sāk piedalīties, lai justos, ka ir palīdzējuši kādam, ko ir žēl, vienlaikus nepatērējot ne savu naudu, ne laiku. Un ir pat tādi, kuriem tu vari acīs skatoties pateikt, ka tā vēstule ir sūds un neko nepanāks, un viņu atbilde būs "bet es vismaz kaut ko daru!". Jo, zin kā, darbs taču ir svēta lieta pats par sevi, neatkarīgi no tā, vai tam ir kāda jēga vai nav. Bet iesaki viņam noziedot labāk dažus latus, un uzreiz sāksies atrunas par laika patēriņiem, procesa sarežģītību un tekstiem par naudas aiziešanu zagļu kabatās.

rolandinsh

#1540

par to jau arī raksts :)

Izsakies arī Tu