Kad ir iedvesma, tad ir jāstrādā!

Visu laiku esmu pieturējies pie principa “Kad ir iedvesma, tad ir jāstrādā!“. Un šodien ir tāda diena! Kaut kad pa nakti atrisināju dažādus darba jautājumus (MediaBox.lv), bet laicīgi aizejot gulēt, lai varētu šodien darboties tālāk. Iespējams, tas tikai tādēļ, ka šodien bija paredzēts neliels izbrauciens pa Latvijas ārēm, bet lielā sniega dēļ tas viss tika atcelts, gaidot kad pienāks siltāks laiks.

Krāsaina siena. KIM?

Kaut kur pa vidu starp programmēšanas rutīnas priekiem un veco materiālu kārtošanu, atgriezās vēlme darboties ar un ap kultūras projektiem. Lielu šīs iedvesmas ir devuši jaunieši, kuri vēlas doties studēt uz Dāniju. Un arī tie, kas tur jau ir. Pārlasot visas tagadējās iespējas, ko jaunieši var izdarīt ja ir vēlme – braukt studēt, jauniešu kultūras un mākslas apmaiņas, … radīt un ģenerēt!

Un ir jau radusies ideja jaunam e-art.lv projektam “Radošā bāze“. Lai gan biju domājis neko jaunu neuzsākt, bet varbūt tā būs kāda jauna elpa, jau esošajiem “guļošajiem” projektiem, piemēram, kultūras video projektam “artVlog” vai kādam citam…

Lūk kā notiek, kad cilā elektroniskos arhīvus…


Izsakies arī Tu