Kafijas Vakars Pilskalnos 2008 (KVP 3). Ziņa:#2

Kā jau rakstīju iepriekš, arī šogad notiks festivāls “Kafijas vakars Pilskalnos 2008 (jeb KVP 3)”. Šobrīd jau ir atvērusies arī festivāla lapa, kurā jau pieejama plašāka informācija par festivāla programmu.

Festivāls

Uz skatuves

Uz dzīvās mūzikas skatuves kāps: mežonīgais rieksts, toms londons, mismach, audio maize, AK 69, Valciic, Trakmēnes, Cacophonics, Backflow, IR (Vilnius), Oranžās Brivdienas, bathroom champ monologs divatā, short elvis, Ex anima, Barbed Wire, jūdas graši ,emfāze, Order Sang, Lietotas Mēbeles no Holandes, Recycle Project, All Day Long, S.I.L.S., Rūsa, relicseed, apēdājs, traka traka muu.

Teltī(s)

Savukārt elektronikas (skābes) teltī būs dzirdami:

  • PIEKTDIEN: TANKIST (rhythmnoise/atmospheric noise myspace.com/tankist1982), SVAMPKOKS (rhythmnoise/experimental www.semema-industrial.net/swamp_koks), W.O.M.B. (agrro industrial/punk industrial www.myspace.com/wombatorium), DJ Koils (agrro industrial/electro-industrial), dj SKD (tribal industrial/rhythmnoise)
  • SESTDIEN: Tricizm (Ritmikaunskanasnodzilemvelneizdibinatam, Talsi), K_O_D_E (Pratuspridzinatajs pie Talsiem, piedaloties KS (Ritms+atskanas, Talsi), Da Jurgisons Piedaloties Tj Waltazz (Smagnējs džungļu skanējums, Spānijas+Talsi), Posta Mekletaji (Protestapiesitieni,Pretosanaslirika, Talsi Pazeme.lv), Dzi-Rieksts (Protestapiesitieni,Pretosanaslirika, Riga-Paradizes varti
    QX#55

Kā arī šogad būs bārs “CEHS” ar Chillin.

Informāciju var iegūt un pieteikties arī pie Neija (neijs@inbox.lv).

Un nedaudz iz vēstures.

via kafijasvakars.lv

Pirmo reizi KVP startēja 2006 gadā, kad divi kafijdzērāji Krišjānis un Jānis izdomāja, ka vajag uztaisīt baļluku, paši saviem spēkiem un vēl ar pāris biedru palīdzību, uztaisīja skatuvi, saaicināja grupas, un pasākums varēja sākties. Pirmajā gadā pasākums ilgst tik vienu pēcpusdienu un vienu nakti, sapulcējās ap 250 klausītāju un 50 spēlētāju, pasākums savas ugunskristības bija izturējis, un nu varēja sekot nākamais gads 2007 gads, kad jau klausītāju un skatītāju skaits bija dubultojies~500, spēlētāji~100, un dienu skaits arī. Kā piektdienas pēcpusdienā sāka skanēt pirmie akordi, tā tikai ar nelielu pauzīti, dzīvā spēlēšana beidzās tikai agrā svētdienas rītā. Šajā gadā tika jau piedomāts arī pie citiem mūzikas stiliem, bija sabraukusi vesela kaudze ar skābiniekiem, kas pasākumam arī piedeva savu odziņu. Laiks bija ļoti labs, cilvēki smaidīgi un priecīgi, sadzērušies kafiju, laimīgi brauca mājās, gaidot nākamo Kafijas Vakaru pilskalnos.

Un jā… izskatās, ka arī es tur būšu.

Bilde tapusi 2007. gadā projekta “2015.lv” laikā festivālā “FonoFest 3”


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2016. gada 21. aprīlis

 
 

Ir 1. komentārs par Kafijas Vakars Pilskalnos 2008 (KVP 3). Ziņa:#2

Džūle

#1305

KS no Talsiem. Talantīgi.Interesanti.Provokatīvi.

Izsakies arī Tu