Kārtējās izmaiņas bloga saturā. Ceru, būs citādāk un labāk!

Pēdējo nedēļu laikā šajā blogā notiek salīdzinoši lielas kārtējās pārmaiņas, kuras būs vairāk vērstas tieši uz kvalitāti, nevis skatījumiem vai ienākumiem no reklāmas.

  1. Cerams, ka ar citādākiem rakstiem varēšu aizstāt tos rakstus, kuri te ilgu laiku pievienoto vērtību nesniedza, bet tikai radīja labi apmeklējumu.
  2. Ceru un ticu, ka ienākumus, ko zaudēju šajā blogā, spēšu atgūt citos, kur raksti pārvietoti un kur to saturs ir atbilstošs tematikai.
  3. Esmu pierādījis, ka apmeklējumu vislabāk radīt ar “interesantiem” rakstiem, kuri vairs nebūs atrodami šajā blogā kādu laiku. Ja vien nebūs vajadzība un satura stratēģijas maiņa šim blogam
  4. Turpmāk, te būs vairāk vai mazāk mans viedoklis. Tādēļ arī šis ir personiskais blogs. Ceru, ka tas nozīmēs vēl kvalitatīvāku saturu un nobriedušākus lasītājus.

Jau notikušās pārmaiņas ir samazinājušas apmeklējumu par 10% – 15%. Pieļauju, ka apmeklējums samazināsies vēl par 10-20 % Kas kopumā ņemot nebūs slikti. Toties ir palielinājušies citi statistiskie radītāji, kuri man personīgi ir daudz svarīgāki.

Jau pazudušas tādās sadaļas kā apsveikumi (tagad daļa no e-art.lv) un Upeslejas (tagad daļa no information.lv), kam drīzumā sekos arī mikroblogs.

Ceru, ka jaunais rolandinsh.lv jums arī patiks! Pēdējo reizi, kaut ko blogā radikāli mainīju tālajā 2008. gadā! Neapgalvošu ka bija viegli pieņemt šādu lēmumu, bet kaut kas bija jādara.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2014. gada 15. marts

 
 

Izsakies arī Tu