Kas Latvijā notiks 16. martā un 9. maijā pēc notikumiem Ukrainā. Minējumi?

Vērojot Ukrainas notikumus, interesē, kas pie mums notiks 16. martā un 9. maijā. Minējumi?

Ir skaidrs, ka abi pasākumi būs un notiks. Lielāki vai mazāki, bet cilvēki pulcēsies. Un kā katru gadu abās pusēs būs tie kuri savas emocijas un vārdus nemācēs savaldīt.

Hadouken! Mic check

Iesaku izlasīt Latvijas likumu “Par Latvijas nacionālo un etnisko grupu brīvu attīstību un tiesībām uz kultūras autonomiju” (piemēram, 6. pantu). Ir , protams, arī citi likumi.

Lai arī līdz 16. martam ir vēl aptuveni divas nedēļas, notikumi Ukrainā risinās jau šobrīd. Bet laiks starp 16. martu un 9. maiju ir pietiekams, lai cilvēki (tai skaitā politiķi) sastrādātu daudz muļķības. Atceroties pagājušā gada diskotēku pie Brīvības pieminekļa, tiešām gaidu, ko vēl var izdomāt.

Dažreiz vērojot dažus jauniešus abos pasākumos, abās žoga (!) pusēs, kuri ar putām uz mutēm izbļauj saukļus, bet uz padziļinātiem jautājumiem nemāk atbildēt, izņemot tos, kurus izlasījuši pirms pasākuma (internetā?), pārņem neliela nožēla.

Pieļauju, ka pirms abiem šiem pasākumiem aktualizēsies krievu valodas un “krievu jautājums”, internetā taps vairāki materiāli, kuri tikš šērototi, laikoti, ieteikti, plusoti, … Draugi, nesūtiet man neko no tā visa!

Pārlasiet vēlreiz Ernesta bloga ierakstu – Zināšanas un laiks un padomājiet!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2014. gada 5. maijs

 
 

Izsakies arī Tu