Latvijā mediju saturam ir aptrūcies materiāls

Tā vien izskatās, ka Latvijā mediju saturam ir aptrūcies materiāls. Uz doto brīdi vienīgais iemels, lai kaut ko lasītu latviski ir izlasīt par Latvijā notiekošo. Diemžēl arī tad lielākā daļa ir tikai ziņu aģentūru, pārsvarā LETA un BNS, publicēto preses relīžu tiražēšana.

Ārzemju ziņas

Kas attiecas uz ārzemju ziņām, jau vairākus gadus ātrāk un kvalitatīvākas tās ir tieši no pašām ārzemēm. Pie mums tās dažreiz parādās pat ar vienas dienas “nokavēšanos”, ja, protams, nav ārkārtas gadījumi. Pat tad dažreiz tas ir vairāku stundu jautājums. Vienmēr var atrast izņēmumus, bet diemžēl tādu nav daudz.

No kā man jāsecina, ka ar satura monitoringu Latvijā ir švaki.

Vai varbūt es kļūdos?

Piezīme 2017-09-30: Tās tiek nopublicētas ar lielāku laika nobīdi.

Pat saturs Latvijas medijos ir tāds-nekāds pēdējā laikā

Artuss Kaimiņš - cienījams cilvēks. Suņu būda

Kā jau pirms katrām vēlēšanām uzrodas kāds jokdaris. Atceramies, ka bija”Muļķu partija” / “Tie paši vēži citā kulītē”. Šoreiz pat sabiedriskais medijs ar Ingu Spriņģi un kolēģiem ir “uzsēdies” uz kādas mazāk pazīstamas partijas deputāta (aktiera), kurš tur tāpat ir pēdējais sarakstā un ļoti labi teātri taisa apkārt. Vismaz Kaimiņa darbību atspoguļošana spēj pārvērst jebkuru žurnālistu par nevarīgu meiteni “rupjā puikas” priekšā. Vai tiešām Latvijā trūkst TV žurnālistu, kuri spēj vadīt savu raidījumu un kuru raidījuma ciemiņš tā vienkārši nevar pārņemt? Vismaz zinām, ka mums tagad ir daudz nevis pētnieciskās žurnālistikas vai ziņu raidījumu, bet vienkārši izklaides šovi tautai. Tantukiem – pašausmināties, bērniem – mammas kuras ausis aiztaisa, daļai jauniešu – izklaide, daļai sabiedrības – taisnības cīnītājs, bet pārējiem bijis-nebijis. Labi, laikam visi žurnālisti vēl nav pamēģinājuši Kaimiņu uzaicināt. Vismaz sabiedrisko attiecību vai komunikāciju speciālisti var sadaļā “publicitāte” ierakstīt, ka nodrošināta 100%. Labi, ka tās tiem nav vienīgās.

Dažreiz jāpiekrīt jokam par žurnālistiem.

Žurnalista karjeras attīstība (soli pa solim)

Bonusā pērle, kur žurnāliste NEpiedalīsies viesa “spelē”. Medijos tas jau notieka pirms tam un pēc tam ar vēl lielāku sparu.

P.S. Man ir paveicies ar domājošiem draugiem un līdzcilvēkiem, kuri var arī saturu filtrēt.

P.S. 2 Iespējams vajadzēs turpmāk biežāk par kaut ko līdzīgu rakstīt. Tikai kaut cik sakarīgāk.
Piebilde 2017-09-30 Tā tapa NZA.LV.

PAPILDINĀJUMS

ar šī raksta komentāriem citur:

  • IR.LV / Blogi: kaspars712 (25.septembris 2014 15:14) Ne jau materiāls aptrūcies, bet tas viss jāsagatavo pasniegšanai saimniekam vēlamajā gaismā, jāsaskaņo ar bosu utt


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2017. gada 30. septembris

 
 

Izsakies arī Tu