Latvijas pasta bojātie sūtījumi.

Latvijas pats kārtējo reizi man piegādāja saplēstu sūtījumu.

Latvijas pasta bojātie sūtījumi

Nē, šajā bildē nekas netika speciāli paplēsts, lai izskatītos iespaidīgāk. Jau pagājušajā reizē, kad man bija jāsaņem grāmatas, sūtījums bija ne vien bojāts, bet ar iztrūkstošu grāmatu saturu. Jo tās bija viegli izņemamas un ieliekamas atpakaļ paciņā (!). Sava pasta darbiniekus vainot nevar, kāds atnāk sūtījums, tāds nu viņš ir. Šoreiz saņemot kārtējo sūtījumu ar drukātajiem materiāliem, tie vienkārši prezentācijās vairs nav izmantojami, jo visi stūri ir “apgrauzti”.Vismaz vēstules vēl pienāk normālā paskatā. Bet tiklīdz es saņemu kādu lielāku sūtījumu (bandroli), tā uzreiz tā ir sabojāta.

Latvijas pasts

Iespējams, ka tā nav Latvijas pasta vaina, bet ne jau 3 reizes pēc kārtas man pienāks “slikti sagatavots sūtījums”. Ja kas, pat manu iesniegumu (par bojāto sūtījumu) atteicās pieņemt.

Un tagad pasakiet man, kādēļ man būtu jāizmanto Latvijas pasta pakalpojumi, ja tā vietā, piemaksājot kādu latu vairāk, var izvēlēties kādu no Latvijas kurjerpakalpojumu sniedzējiem. Jā šoreiz varu ieteikt izmantot kurjeru pakalpojumus, jo šoreiz lapa vairs netiek sponsorēta no kādas firmas.

Latvijas pasta sūtījums 2Īstenībā pasūdzēties par Latvijas pasta saņemtajiem sūtījumiem jau sen vēlējos, bet ņemot vērā, ka man pieder kurjers.lv, tas tiktu uztverts kā neobjektīvs ieraksts blogā, jo tiktu pārstāvētas “kāda” intereses.

Ja arī nākamreiz saņemšu līdzīgu sūtījumu, iešu uz patērētāju tiesību aizsardzības iestādi. Apnika saņemt bojātus materiālus. Man jau lielas aizdomas, ka par šo vēl uzrakstīšu kādu ierakstu.

[papildinājums] Arī krizdabz’s ir neapmierināts ar Latvijas pasta apkalpošanas/piegādes kvalitāti.

[papildinājums 2010.09.10] http://www.youtube.com/watch?v= fQU5Ee8nwKA

Visu šo bilžu slaidrāde no flickr.com.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2015. gada 14. janvāris

 
 

Jau 2 atsauksmes par Latvijas pasta bojātie sūtījumi.

!!!

#1175

Šajā gadījumā lieti noder skaļa rīkle,vajag vērsties pie priekšniecības,ja ignorē,tad noteikti jāsāk neadekvāti uzvesties(pacelt balsi,sist dūri pret galdu) un pieprasīt paskaidrojumu,kā vaina tā ir,kas par to atbildīgs utt.Tas nostrādā,vismaz citās nozarēs…
Un vēl jau ir papildiespēja-“Zvans Bez TABU” :D

`rolandinsh`

#1176

“Bez TABU”, “Tautas balss” jau nu būs pēdējās “instances” :)
Bet jau pagājušajā reizē tā darīju, uzrakstīju iesniegumu, bet to nepieņēma… Ja nākamreiz nepieņems, iešu uz galveno pastu.

Izsakies arī Tu