Mazāk rakstu, vairāk darbu!

Kārtība. Disciplīna. Stabilitāte.

Tā nu ir sanācis, ka pēdējā laikā ir mazāks skaits ierakstu veikti kā arī mazāk parādos sabiedrībā (lasi mazāk tusēju). Tas viss ir saistīts ar pārmaiņām blogā, darbā, organizācijā un manā paša dzīvē. :)

Blogs. Kā jau pamanījāt tas ir kļuvis citādāks un cerams arī saturiskā ziņā vērtīgāks. Cerams visas pārmaiņas pabeigšu līdz marta vidum: sadaļas, tēmas, abonēšanas iespējas (RSS, e-pasts) un izskats. Cerams drīzumā arī ātrāks serveris… Īstenībā, parēķināju, ka šobrīd raktu četros (4) blogos vienlaicīgi, neskaitot mājaslapas. Daži, kā šis ir publisks, bet citi savu dienasgaismu ieraudzīs drīzumā, kad būs izgājuši savu BETA/TEST stadiju, piemēram, e-art.lv/lasa (Latvijas NVO un kultūras ziņu lenta) “artVlog” dienasgrāmata(~s).

Muscled men at workDarbs. Šobrīd no freelancer atkal strādāšu pilna laika darbu birojā. Tas pats mārketings un Interneta saturs, ar ko arī pēdējā laikā aizrāvos kā hobiju. Par to vairāk varēšu uzrakstīt aprīļa vidū, kad būšu vairāk kā mēnesi nostrādājis.

Organizācijas. Kā zināms esmu šobrīd “radošās apvienības MYSTYLe art” Valdes priekšsēdētājs, bet no 31. marta jau paredzama jauna Valde bez manis. Nē organizācija turpina darboties un darbosies arī bez manis :) Nav tik traki. tikai fakts. Iemeslu saraksts ir garš un plašs. Ņemot vērā, ka pat nav sanācis pilnībā (pat ne daļēji) izskaidrot iemeslus organizācijas dalībniekiem, nebūtu ētiski šobrīd par to rakstīt te. Katrā ziņā pilnīgi pienākumus pildīt pārtraukšu tikai vasaras beigās.

Sakarā ar manu aiziešanu ir radušās tā saucamās brīvprātīgo vakances: (par organizāciju mystyleart.lv)

  1. Cilvēks kurš tehniski pārzina interneta lapas darbību un ir spējīgs to tehniski uzturēt (hostings ir (būs)!)
  2. Kāds kurš pārzina grāmatvedību. Rēķinu un čeku pareiza pārvalde. Būtībā finansiālo darījumu pārvalde kopā ar Valdes priekšsēdētāju un projektu koordinatoru.
  3. … citas “vakances” jau aizpildītas :)

Kādēļ rakstīju organizācijas?! Jo šobrīd bija arī piedāvājums veidot jaunu organizāciju, ko noraidīju. No nevalstiskā sektora vienīgais, kam vēl veltīšu uzmanību, paliks tikai mans personīgais mini-projekts “e-art.lv. Projekts “e-art.lv” arī šobrīd tiek pārtaisīts pašos pamatos. Pēdējā laika aktivitātes no e-art.lv jau tika pieminētas šajā blogā: “artVlog” un “e-art.lv/lasa“…

Paša dzīvē. Lai jau paliek privāti. Kā tas ir bijis līdz šim.

Visā visumā laika visam vairāk nepietiek, tādēļ tādi radikāli soļi.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 26. februāris

 
 

Jau 4 atsauksmes par Mazāk rakstu, vairāk darbu!

!!!

#1217

Tu esi baigais viltnieks ;)
saiti ieliec draugos,bet komentārus atļauj tik te likt!

`rolandinsh`

#1218

Te es ātrāk atbildēšu, tur maybe tikai pēc dažām dienām…
Es no draugiem uz šejieni taču pārcēlos!

!!!

#1219

nu tad paziņoju Tev ar drošu sirdi,ka draugos,Tev ir jauni komentāri :)

`rolandinsh`

#1220

Paldies! :D

Izsakies arī Tu