“Meistars un Margarita” vs “Angel & Devil” (ar papildinājumiem)

Lai arī nebiju to blogeru skaitā, kas bija ieguvuši iespēju uz “Angel & Devil” pirmizrādi kā oficiāli e-žurnālisti (alternatīvo mediju žurnālisti). Tas netraucēja tomēr iegūt savā īpašumā arī dubultielūgumu. Pateicoties draudzenei.

Angel and DevilAngel and Devil

Ilgi domāju vai vispār kaut ko rakstīt par šo izrādi-koncertu, jo jau tie, kas bija uz izrādēm, paspēja uzrakstīt kritiku.Nepameta sajūta, ka lielākā daļa no tiem, kas bija ieradušies ir ar ielūgumiem :)Īsumā no manis: (randomā)

 1. – – kāds sakars izpildītajiem skaņdarbiem ar izrādi
 2. + + Grupa Melo M bija vairāk kā forši;
 3. – – – Galdiņš, kurams vajadzēja atrasties otrajā zonā, izrādās atradās sestajā. Attiecīgi pusi no skatuves nebija pārredzama.
 4. + Lai arī Igo nav tas izpildītājs, ko klausos ikdienā, tomēr var just ka skatuve nav sveša. Uznācieni un noiešana ir ar pabeigtības sajūtu.
 5. – – LadyBird – Krūtis, tērpi, koši. Tas arī viss. Lai arī ir skaņdarbi, kas man no viņas patīk, ar izrādi nelīmējās kopā. LadybirdDangerous to Me)
 6. – Ja nav lasīts M. Bulgakova romāns “Meistars un Margarita” izrāde ir nesaprotama, jo paliek sajūta “What The Hell?” Speciāli noklausījos audiogrāmatu, lai sapratu pašu romānu.
 7. + + “Lardo” arī patika izpildījums
 8. – Rodas sajūta, ka veidot izrādi, izdomāja pirms mēneša un pirms (labi ja) divām nedēļām bija pirmais mēģinājums. Jo meitenes no deju grupas “Spirit Show”… nedaudz tiešām izskatījās tā, ka tikko meitenēm būtu, pirms kāpšanas uz skatuves, izstāstīts, kādi soļi un ko jādejo, kā jākustas. Prakse ir, bet izpildījums nepārliecina.
 9. – – – Lai arī atradāmies pie paša bāra, pie mūsu galdiņa tā arī oficiante nepienāca, lai gan mēģinājām saukt… attiecīgi par sulu (kuru izrādās nevarēja vienu pašu pasūtīt) nedabūjām.
 10. – Gaisma garderobē parādījās ~5as minūtes pirms izrādes sākuma (!). Pat garderobistes atzina, ka pirmo reizi drēbji pieņemšana notiek tumsā.
 11. + Garšoja piparkūkas uz galda.
 12. – Alpīnisti ne visai. Neveikli. Nezinu gan cik brīvi var padejot virvēs. Bet ideja laba.
 13. – – Dāvinātam zirgam zobos neskatās, bet diez vai būtu vērts maksāt 55Ls (rakstīts uz ielūguma, zinu ka cenas variē no 35-100Ls) par skatīšanos priekšā sēdošajam pakausī. Ekskluzīvas bija tikai cenas :)
 14. – Izskatījās pēc vienkārša promo pasākuma mūziķiem.
 15. + + Bet man patika ideja, kas bija apakšā (laikam, cerams) – padarīt romānu mūsdienīgu.

Gala vērtējums sanāk: 3 / 10 :( sorry par to, ka kārtējais neapmierinātais latvietis :)
Ņemot to visu vērā, nav jābrīnās, ka nepalikām. Tad jau labāk būtu gājis uz Pienvedēju piedzīvojumu koncertu LMA Studentu klubā.
Ir ari seriāls “Meistars un Margarita”.

—– papildinājumi

 1. #1 (2007.12.24):Meklējot informāciju par pasākumu, pamanīju, ka lielajos pasākumu publicēšanas portālos informācija par šo koncertu-izrādi nav atrodama, bet par citiem gan… hmm?
 2. #2 (2008.02.18):hmm… mājaslapa izrādei un organizatoriem arī vairs nedarbojas :(


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2007. gada 21. decembris

 
 

Izsakies arī Tu