Nedaudz nostaļģijas pēc vecajiem labajiem laikiem… ģeogrāfiem

Pagājušajā nedēļas nogalē paciemojos pie “senajiem” fakultātes biedriem – ģeogrāfiem. šoreiz pie Indras (@indraans). Tā kā sen nebiju ticies, apmēram, sešus gadus, tad bija dīvaina sajūta atkal satiekot, tāds neliels mulsums, jo pats no “diezgan spilgtas” personas (vismaz apģērba ziņā) biju kļuvis piezemētāks, izvēloties kļūt vienkrāsaināks. Pats biju mainījies un  pārējie arī, tomēr viss bija tāpat tikai citādāk. Pašu satikšanos varētu iedalīt vairākās daļās: ierašanās, kopīgā dziedāšana (pasākuma mērķis) un pēc-pasākums (tāds afterparty) ar runāšanos.

Ierados pirmais (laikam). Notika visādu darbu dalīšana, kad uz vienu strādnieku ir 5 menedžeri :) Bet foreļu maizītes tika sagatavotas. Pēcāk bija neliela atkal-iepazīšanās: kā iet?, ko dari? … Līdz pamazām sākas ierasties arī pārējie pasākuma dalībnieki.

Latviešu dziesmu dziedāšana

Vita un melnā ģitāra

Pasākuma turpinājumā bija dziesmu dziedāšana. Izrādās jau biju aizmirsis daudzu (gandrīz visu) dziesmu vārdus un melodijas, tādēļ dziesmu grāmata bija noderīga, lai arī tajā dziesmas bija  nepilnīgi pierakstītas – iztrūka vairāku pantiņu. Dziesmu dziedāšana ir viena no tām lietām ar ko es ģeogrāfus atcerēšos vienmēr. Jo jau kopš pirmajām studiju nedēļām tika dziedāts Luksh‘a ģitāru pavadījumā. Abiem ģitāristiem (Edgars un Vita) bija laiks lai parunātos, izmantojot mūziķu profesionālo žargonu par bemoliem, …

Edgars un ģitāra

Pēcpasākums ar sarunām

Tā kā man uz mājām bija nogurums braukt, tad paliku arī līdz rītam. īstenībā nemaz uz mājām tik ļoti nevēlējos braukt.  Sarunu temati bija diezgan plašā spektrā. Lai arī visu vakara gaitu centos izvairīties no runām par Internetu un visu kas ar to saistīts. Tomēr nonācām arī līdz šai tēmai. Parunājām par Twitter, draugiem.lv , blogiem un mājas lapu izstrādi un to tendencēm (trends). Centos būt īss atbildēs, lai neizplūstu, jo zinu ka varu aizrauties.

Bija jautri. Un ja aicinās, tad piebiedrotos arī kādā no nākamajām reizēm :)


Jau 2 atsauksmes par Nedaudz nostaļģijas pēc vecajiem labajiem laikiem… ģeogrāfiem

sauve

#1641

forši, ka uzņēmies hronista pienākumus :)

Rolands Umbrovskis

#1642

kā jau runājām, ne visu vienmēr var un vajag publicēt. Šis bija kaut kas labs, ko uzrakstīt par ģeogrāfiem un ĢZZf pavadīto laiku. Vēl jau jāsaņemas uzrakstīt savu versiju par ģeoralliju :)

Izsakies arī Tu