Netflix un atpūta. Tā, pa īstam.

Saistītie raksti


Ņemot vērā, ka bija nedēļa piespiedu-brīvprātīgi jāpavada Dānijā (jo pēc bakalaura aizstāvēšanas, gribējās arī uz izlaidumu aiziet un noklausīties, ko citi ir rakstījuši savos bakalaura darbos), sākot no pagājušās nedēļas otrdienas līdz piektdienai veltīju atpūtai. Mana tāda īsta atpūta nav bijusi gadiem, jo esot par pašnodarbināto, jaunas idejas un ienākumu avoti ir jāģenerē katru nedēļu. Tādēļ vakarus veltīju tam, lai noskatītos iekavētos seriālus Netflix. Kopš 2017. gada Jāņiem tos neskatījos, jo neatrados vairs Dānijā.

Netflix

Skatoties multiplikācijas filmas. Vejle, Dānija. 2018-01-15
Skatoties multiplikācijas filmas. Vejle, Dānija. 2018-01-15

Atceros, kad biju vēl Dānijā, tad arī Latvijā beidzot varēja abonēt Netflix. Tiesa, cik toreiz caurskatīju saturu… neko maksāšanas vērtu neatradu. Tagad, ļoti iespējams, ka būšu Netflix klientu lokā. Kādā brīvā brīdī būs jāizpēta, jo kā tautā runā, tad tagad esot labāk.

Atceros, ka brīdī, kad Netflix kļuva pieejams Latvijā, man un daudziem citiem bija zināma mazuma piegarša, skatoties uz…

Posted by Vilhelms Meisters on Thursday, 18 January 2018

Neslēpšu, ieintriģēja.

& chill

Atpūta. Izbaudīju katru minūti, ko varēju gulēt, nedomājot par to, cikos jāceļas, kur jādodas, un kas jādara. Pilnīgs chill! Jaunais darbs ir iemācījis izbaudīt brīvdienas. Lai arī vēl neesmu 100% pārveidojis savu pašnodarbinātā biznesa modeli, tomēr jau šobrīd ir skaidrs, ka būs aizraujoši. Bet par jaunajām idejām un darbu kādā citā bloga ierakstā!

Sveiciens no Dānijas. Atpūta. 2018-01-15, Vejle, Dānija.
Sveiciens no Dānijas. Atpūta. Vejle, Dānija.

Kā citi izbauda brīvdienas? Vai tās vispār “jūt?”


Izsakies arī Tu