NODZINU BĀRDU! + “art and attitude 2”!

Tiem, kas kaut cik seko līdzi šī bloga aktivitātēm, varētu šķist ka esmu klusi nozudis. Noup! Tikai nedaudz pamainījis prioritātes un arī savu dzīvi.

lietu sakārtotība

Tātad esmu mainījies ne tikai e-vidē un domāšanā, bet arī izskatā! Tālāk no mazsvarīgākā uz svarīgāko (IMHO).

[Paldies Marekam (NarkomanC no BriiC.lv) par speciāli šim rakstam tapušajiem diviem* attēliem!]

Izskats.

Tātad pirms Jāņu svinībām devu to godu Undīnei nogriezt manu, nu jau apmēram deviņu (~9) gadu audzēto, (kaz)bārdu! Šim solim biju jau sagatavojies diezgan sen.

Pirmās izmaiņas jau bija manāmas manā izskatā, kad izdomāju audzēt garus mantu. NOGRIEZU! (Ja kas, tad arī Undīnes pirksts šajā notikumā pielikts). Tagad man liekas, ka izskatās labāk… un jā, ar īsiem matiem jūtos ērtāk. Domājams, ka matu nozušanu bija jau pamanīji arī tie daži blogeri, kas bija kādā no Melnās Mambas pasākumiem. Tagad bija kārta bārdai! Bija grūti pierast pirmajā dienā, bet pat tagad, jau pēc divām nedēļām, atrodas cilvēki, kas mani redz vairāk vai mazāk vairākas dienas nedēļā, pamana, ka kaut kas ir mainījies… Un tad seko ieplestās acis kopā ar muti!

Būtībā rāmi lēnām nododu savas izskata izmaiņas sievietes (šajā gadījumā Undīnes) rokās. Šobrīd meklējam kopsaucēju manā garderobē – starp “pirkt visu jaunu un veco mest ārā” VS “man tas nepatīk un nepiestāv“/”nejūtos ērti“.

Internetā

Saturs. ATTITUDE.

Rakstu mazāk, jo jau tā ikdienu pavadu monitora priekšā veidojot kādu jaunu mini-lapu. Blogā veicu mazāk ierakstus. Drīzāk uzspodrinu kādu vecāku. Vairāk esmu izmantojis Twitter pakalpojumus un SKYPE čatu. Nav laika vairs veltīt vienam rakstam pietiekami daudz uzmanības, lai pašam tas pēc uzrakstīšanas patiktu. Citādi sanāktu tādi copy-edit-paste (ko pēdējā laikā daru rixblogger.wordpress.com), kas pašam nevisai patīk. Katrā ziņā nesolos šobrīd uzlabot rakstības stilu.

Statistikas. ATTITUDE.

Citiem vai sev

Jau kādu laiku nerakstu priekš nekur.lv, precīzāk, lai negūtu īpašos referus no šī resursa. Vienā brīdī konstatēju ka statistikas un visāda cita blogu mērīšanas bija mazliet aizrāvusi. Šī paša iemesla dēļ jau kādu laiku RSS neiet caur feedburner.com, bet ir iespēja arī atsevišķu izvēlēties RSS, Atom vai RDF barotni no bloga.

Arī bloga statistikas spraudņus izņēmu, atstājot tikai tos, kuri nepieciešami e-art.lv projektiem.
Vairāk vai mazāk jau esmu iepazinis savus 5(?!) :D lasītājus, lai apzinātos, ka joprojām kādam interesē ko rakstu.

Interneta projekti. ART and ATTITUDE.

Jauni Interneta projekti

Jau kādu laiku esmu izteicis vēlmi veidot arī citu Interneta projektu saturu iekš .lv. Lai arī atsaucība ir bijusi tomēr jāatzīst, ka ne visiem Interneta projektu būtu tas, kam cilvēki vēlas veltīt savu laiku. Kas man liek domāt par mana iespējamo ieguldījuma atdevi.

Pagaidām savas vispārdrošākās radošās Interneta fantāzijas varu realizēt un testēt firmas ietvaros, kur lapai ir liels lietotāju skaits un līdz ar to arī ikdienas apmeklējums mērāms tūkstošos. Tas ļauj ātri un efektīvi iziet visādus alpha-test variantus, lai jau veidotu nopietnākus ieteikumus mājas lapu izstrādātājiem. Un protams tas viss notiek ar firmas atbalstu. Citas mājas lapas veidošu un veidoju, ja ir kāds izaicinājums.
Ja kas, padarbojoties ar Interneta projektiem labāk sapratu Artūru un Onkuli. Vismaz man tā liekas :)

Darbs. Arī brīvprātīgais. ATTITUDE.

Šobrīd strādāju kā “Interneta satura speciālists”, kas arī ļauj nokaut sevī bļaustīties vēlmi Internetā par kādu kārtējo projektu vai savu ierakstu (lasi augstāk^). Ar darbu

esmu apmierināts. Par to jau ir bijusi iespēja pārliecināties pēdējos bloga ierakstos. Par to kur un kā strādāju lai jau paliek miglā tīts :) Jo galvenais ka man patīk un ka maksā nodokļus pilnā apmērā, nevis kā iepriekš, kad tā īsti man nemaksāja. Arī turpmāk rakstīšu par darbu no dažādiem aspektiem, jo skatos, ka tāds vienkāršs jautājums kā “komandējuma naudas apmērs” ir cilvēkus pat ieinteresējis. Patīkami.

Drīzumā doma beidzot piereģistrēties kā pašnodarbināta persona, lai varu kaut ko ārī ārpus darba uztaisīt un saņemt naudiņas. Un pats galvenais, ka mans šībrīža darba devējs pret to pat neiebilsts, kamēr tas netraucē darbam un maniem tiešajiem pienākumiem.

(ART) Joprojām savā blogā informēšu arī par visādām iespējām iesaistīties kādās aktivitātes pat ja es pats nepiedalīšos. Skatos ka šī iemesla mani sākuši lasīt daži NVO cilvēki uz citi radoši cilvēki, piemēram, BriiC.lv, kurš pat piesakās uz visiem projektiem, ko esmu aprakstījis savā blogā ar iespēju piedalīties. Tāpat prieks par tiem, kuri pieteikušies “e-art.lv” jaunumu saņemšanā.
Jebkurā gadījumā no NVO tik ļoti jau vēl neesmu attālinājies, jo atrodas vēl daži cilvēki nedēļā, kuri caur SKYPE vai e-pastu uzdos jautājumus kas saitīti ar NVO pārvaldi.

Lai arī pats no biedrības “radošā apvienība MYSTYLe art” esmu gandrīz izstājies, palikusi tikai maza astīte. bet par to jau vēlāk kaut kad jāuzraksta būs.

Undīne.

:* Un bez komentāriem.

Nauda un izklaides.

Sapratu, ka ir cilvēki, kuri uzrodas tad, kad man nauda parādās vai iespējas tikt kaut kur par brīvu. Mana atbilde: “Back off!”

Ko Jums no manis atkal vajag?!

Uz izklaidēm vairāk gan tik bieži neeju, kā rezultātā ir krietni papildinājies mājas bāriņš, jo arī alkohola lietošana nav aktuāla. No agrākajiem regulāriem koncertu apmeklējumiem esmu pārgājis uz dažādu izrāžu apmeklējumu. Neviens jau arī īpaši vairs neaicina. Līdz ar to vairāk laika pavadu ar Undīni.

Raksta jēga?!?

Rakstu sev, lai būtu pie kā atgriezties, ja vajadzēs izlemt par kādu aktivitāti, kurā vēlētos iesaistīties un tiem tiem kas jautā “kur esi palicis?”. Un jau Deni2s’a izteiciens 3. maija pasākumāSuņi rej, bet karavāna dodas tālāk“.

Ja kas joprojām viss ar attieksmi!
Got attitude?!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 8. jūlijs

 
 

Jau 3 atsauksmes par NODZINU BĀRDU! + “art and attitude 2”!

narkomanC

#1319

uu, tie rūtiņās no arhīva ņemti (laikam aizmirsu pateikt). tie uz baltajām gan spec :)

`rolandinsh`

#1320

:) pieliku zvaigznīti

`rolandinsh`

#1321

PS ierakstam:
Lai neliktos, ka Undīne man liek to darīt, tad nekādas pārmaiņas nenotiktu, ja pats to nevēlētos…

Izsakies arī Tu