Tepat vien esmu, tagad arī par ceļojumiem un pašnodarbinātību blogos

Iespējams, ka daži jau ir pamanījuši, ja seko līdzi manām aktivitātēm Twitter vidē (@rolandinsh), ka rolandinsh.lv ir mazliet sadalīts vēl vairāk. Tagad rakstu arī atsevišķu blogu par pašnodarbinātā ikdienu, nodokļiem un pašu darbu un ceļojumiem (rolandinsh.lv/pasnodarbinatais un rolandinsh.lv/celojumi).

Salaspils HES 2010
Salaspils HES 2010

Abi blogi tapuši no šī paša bloga darba un ceļojumu sadaļām. Draudzene gan saka, ka vajadzētu arī par receptēm, bet tas lai paliek nākotnei, jo šobrīd tādu interneta vietņu jau ir daudz un mums galvenokārt būtu ēdienu gatavošanas foto.

Tāpat varu pateikt, ka no šīs nedēļas sākuma, arī šim blogam adrese būs bez www priekšā, tādēļ, ja ir saglabāta kaut kur adrese vai kāds par veidojis atsauci kādā rakstā, būtu pateicīgs, ja to nomainītu uz https://rolandinsh.lv/blog/. Rakstīt arī nav sanācis ļoti daudz, jo pēdējos mēnešos esmu mazliet par daudz strādājis un to joprojām daru, lai jau oktobrī dotos kārtējā ceļojumā vai vienkārši atpūstos. Pieļauju, ka līdz pavasarim būs arī mazāk darbu, jo ikdienā jau tā ir daudz jāraksta. Bet par to jau jaunajā “100% pašnodarbinātais” blogā.

Mini atbilde tiem, kuri jautā, kādēļ nerakstu tik daudz, atbilde ir ļoti vienkārša – jāpelna nauda internetā vai ar interneta palīdzību :)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2020. gada 15. jūnijs

 
 
Fotografēts ar DSC-W150
ISO: 100
diafragma : 8
fokusa attālums: 5
ekspozīcijas ilgums: 0.002
uzņemšanas laiks: 2010-08-28 16:50:51

Izsakies arī Tu