Par pozitīvo un realitāti

Saistītie raksti


Jau vairākas reizes mēģinu piesēsties, lai šajā blogā kaut ko uzrakstītu. Tomēr katru reizi atduros pret to, ka tam ir jābūt pozitīvam. Tas disciplinē un tajā pašā laikā ierobežo, un tas nav slikti, jo vienmēr kaut ko ironiskāku (vai sarkastisku) var uzrakstīt arī NZA.LV.

Paskatījos uz saviem pēdējiem mēnešiem un būtu tik daudz ko publicēt – tās dažas ballītes, mini-ceļojumi Dānijā, izklaides pasākumi… un tas viss atduras pret realitāti – darbu. Tas arī ir labi, līdz brīdim, kad apkārtējie sāk gaidīt tos video un foto no pasākumiem.

Paceļoju

Pagājušā gadā pēc atgriešanās Latvijā, izdomāju, ka pietiek sēdēt tik daudz pie datora un vairāk jādodas nelielos izbraucienos. Nav svarīgi vai uz vietējo pludmali vai kādu blakus valsti (vai kur tālāk, ja labi piedāvājumi). Ņemot vērā, ka dzīvoju Dānijā, tad “ceļošana” jau bija ierasta lieta. Tik bieži, cik lidoju 2016. gadā, nebiju, laikam, cerējis iepriekš. Paskatoties uz statistiku – 13 lidojumi 2016. gadā (ne darba, bet atpūtas), kurus varēju atcerēties. Tas viss neskaitot mašīnu un autobusu izbraucienus. Līdz ar to plāns, doties uz “visiem” 2016. gada Eiropas festivāliem, izpalika, bet tā vietā bija daudz jautrāki pasākumi kopā ar paziņām un jauniegūtiem kontaktiem. Tāds bija arī plāns 2017. gadam…

Realitāte bija tāda, ka atgriežoties Dānijā, lai iegūtu pilnu profesionālo bakalauru, atkal ikdienu pavadu pie datora. Kaimiņš saka, ka man būtu grēks sūdzēties par “grūto studentu dzīvi”, ja reiz varu nodrošināt sevi ar tikai freelance projektiem. Tā jau laikam ir, zāle zaļāka otrā sētas pusē… Es gribētu atkal pastrādāt, vismaz, pusslodzi, daži gribētu pilna laika pašnodarbinātību. Toties, pateicoties tādā sēdēšanai mājās, esmu no kaimiņa daudz iemācījies par dizainu, lietojamību un tā visa pielietošanu produktu izstrādē.

Kas tālāk?

Jau pēc mēneša atkal esmu atpakaļ Latvijā.

Daži, smejoties jautā, uz cik ilgu laiku palikšu Latvijā? Un kad braukšu prom? :D

Plāns palikt Latvijā… Ja nē, tad Atēnas Grieķijā vai …?


Izsakies arī Tu