Pasaules Preses Brīvības diena: 3. maijs. Programmā: LOXODROME, PORNSTONE un VERSUS

Pasaules Preses Brīvības diena

Projekta “FREEDOM NEVER RESPECTS BORDERS?” notiks kultūras projekta “artvlog” atklāšana. “Artvlog” kā viesi piedalīsies Marta no Tribine.lv un Deniss no HC.LV ar prezentācijām un diskusijām.

Koncertā “Freedom” 3. maijā. Ieeja no 22:00;
grupa loxodrome

3. maijā par godu Pasaules Preses brīvības dienai, sadarbībā ar radošo apvienību MYSTYLe art, LMA Studentu klubā koncertā FreeDom uzstāsies Austrijas apvienība LOXODROME, kā arī pašmāju grupas PORNSTONE un VERSUS.

LOXODROME jau kopš 2003. gada, kad kopā sanāca šī brīža sastāvs, ir spilgta un spēcīga metal/rock apvienība, kas ne vien ir atzīta dzimtajā Austrijā, bet arī ārpus tās robežām šo gadu laikā ieguvusi plašu zinātāju un fanu pulku. Pagājušā gada nogalē arī Latvijā vēlreiz pierādīja un apstiprināja par šiem pieciem puišiem klīstošās runas kā par lielisku koncertu grupu. Viņu priekšnesumi ir emocionāli piesātinātas un ārkārtīgi kvalitatīvas, jo tām pievērš lielu vērību, tieši koncerti nodrošina tiešu kontaktu ar grupas klausītāju, kas šiem puišiem ir ļoti svarīgi. Tāpēc arī turpmāk sola turēties pie moto: koncerti, koncerti, koncerti!

Pašmāju PORNSTONE pavisam drīz šajā gadā sola klausītājiem nogādāt jaunu ierakstu, taču līdz tam vēl brīdis, tāpēc sola atnākušos viesmīlīgi uzņemt koncertā, kā arī ballītē pēc tā.

Apvienība VERSUS nupat, šī gada sākumā nosvinējuši piecu gadu jubileju, nu atvēzējušies citiem lieliem darbiem – šajā vasarā sola iepriecināt fanus, ierakstot EP, kā arī priecējot brīvdabas festivālos. Taču līdz tam vēl koncerts tepat Rīgā.

Par dejām atbildēs DJ ARJO no Veto magazine dj apvienības.
Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 3,00 Ls; ne-studentiem 4,00 Ls
Vairāk info www.studentuklubs.lv un www.mystyleart.lv;

foto: loxodrome (no myspace.com)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2014. gada 26. februāris

 
 

Izsakies arī Tu