Pēc izrādes ALU CILVĒKS. Rendez-vous un tēja.

Pēc izrādes “Alu cilvēks”, kurā biju dažas stundas atpakaļ, man bija randiņš. Ar to pašu kādu (skat bildi. Undīne), ka jau minēju.

Atnākot mājās, uzreiz nevēlējos rakstīt par pirmajiem iespaidiem, jo zināju, ka noteikti kāds no Latvijas blogu autoriem to noteikti izdarīs… tā arī bija.

Undīne. Randiņā pēc izrādes Alu cilveks

Lūk: via pup.lv 05:47:00

Izrādes galvenais pavediens un tajā pat laikā uzdevums ir parādīt atšķirības starp vīrieti un sievieti. To kā abi uztver vienu un to pašu lietu. To kā par vienu un to pašu lietu viņi izsakās. (…) Tas nozīmē, ka neskatoties uz brīžiem gandrīz vai izskanējušiem uzbraucieniem, kopējā gaisotne un noskaņojums bija ļoti brīvs un humora piesātināts.
(…)Noteikti iesaku šo izrādi apmeklēt arī citiem. Un vislabāk to darīt kopā ar jūsu labāko pusīti. Kāpēc tieši tā? Nu to sapratīsiet pēc izrādes.

Par to otro pusīti, man gan tādas pagaidām īsti nav, ir taisnība (paskaidrojums zemāk).
Īstenībā tā padomāju, ka teātris/kino patiesībā ir kā labs fons pirmajiem randiņiem (un tagad MARTas stilā) JO:

  1. aukstos rudens vakaros, kā šis ir silta vieta, kur patverties
  2. nav jāpārvar n-tie mulsuma brīži, jo jebkurā gadījumā ir taču šovs, kuru var skatīties
  3. ir tumšs (ļaujiet vaļu fantāzijai)… … nē nekas tāds nenotika, pagaidām :)
  4. pēc izrādes ir vismaz viena tēma par ko runāt – pati izrāde.
  5. … par to kāpēc divatā. Piemēram, “Alu cilvēkā” bija pietiekami daudzas situācijas sižetā, kuras mēs varam sastapt SAVĀ ikdienā, kas ir atkal labs temats, lai iepazītu otru cilvēku Pirmajā randiņā.

Bez tam izrāde bija tik aizraujoša, ka solīto foto vietā ir šī – pēc izrādes. Meitene malacis, spēja izturēt manu lakoniskumu un pati uzņēmās iniciatīvu uzaicināt mani uz tēju :) Man gan tam īsti laika nebija, jo mājās viens piecgadnieks gaidīja, bet nu … Vienu stundiņu jau varēju ziedot patīkamai jaunietei. Tiesa vārdiņu atklāt vēl nevaru, tā mums tāda vienošanās… (Update: Nu jau var – Undīne)Labi es tēju gluži nedzēru, bet sidru, anyway šis vakars tika labi pavadīts.

PS Mans paradums kavēt pirmos randiņus joprojām saglabājās.

PS2 un ja kas arī 20 min laikā cilvēkam var paspēt piedāvāt/uzaicināt strādāt 4 (!!!) darba vietās. Rīt un parīt pa darba intervijām atkal.

(Papildinājums 2007.11.15 10:01)

Es uz izrādi un “Alu cilvēku” gāju ar vienu un to pašu meiteni :)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2007. gada 15. novembris

 
 

Izsakies arī Tu