Atkal pirmā skolas diena – 1. septembris, 2009

Šodien Vakar man atkal bija pirmā skolas diena, jo devos līdzi mazajam brālim uz pirmo zvanu. Laikam jau par “mazo” brāli vairs nevarēs saukt. Lai vai kā, bet brālis ies tajā pašā skolā, kurā reiz gājām mēs ar māsu – Rīgas 90. vidusskola.

Bija diezgan interesanti iegriezties iestādē, par kuras apmeklējumu domāju tikai vēlēšanu laikā, jo skola vienlaicīgi ir arī viens no daudzajiem vēlēšanu iecirkņiem. Bija patīkami ieiet telpās, kurās kādreiz tika pavadītas skolas dienas. Pieļauju, ka šīs sienas drīzumā redzēšu biežāk, gadījumos, kad vajadzēs brāli aizvest vai atvest no skolas.

Tautasdejas sporta zālē
Tautas dejas sporta zālē

Īstenībā atrodoties sporta zālē, atcerējos kā pats reiz tur stāvēju  1. septembrī … un nevarēju sagaidīt, kad ātrāk viss beigsies un varēs iet apsēsties skolas solā. Tā izskatījās arī daži skolēni šoreiz -sākot no pirmās klases skolniekiem līdz pat 12. klases jauniešiem.

Vispār daudz patīkamu atmiņu… Pat satikām un pāris vārdus pārmijām ar sava bijušā kora vadītāju. Jā, dziedāt vairs nedziedu. Tajā brīdī atcerējos, kā gājām mācīties balles dejas pagājušā gada rudenī kādā citā skolā centrā kopā ar draudzeni.

Katrā ziņā ziedu bija daudz un skolotāju sejās nebija manāmas nekādas krīzes krunciņa, tikai prieks. Tieši tā, kā tam vajadzētu būt, jo bērniem nav jāredz pieaugušo ķīviņi.

Ziedi skolotājai
Ziedi skolotājai

Līdzīgi kā man kādreiz, tagad arī brālis skolu redzēs pa logu, zinādams kad jāiet uz klases vakariem (Tādi vēl notiek skolēniem?)…

PS. jau pirms kāda laika vēlējos uzrakstīt par gatavošanos pirmajam skolas apmeklējumam, bet nebija laika, jo bija jāgatavojas :)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2009. gada 2. septembris

 
 

Ir 1. komentārs par Atkal pirmā skolas diena – 1. septembris, 2009

...

#3363

joiprojām neesi izlabojis to par “daudzajiem vālēšanu iecirkņiem” :D :P

Izsakies arī Tu